احتمال انتشار بازی Hellblade برای Xbox One وجود دارد

احتمال انتشار بازی Hellblade برای Xbox One وجود دارد

احمد هاتفی ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

اخیرا بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در کشور تایوان برای کنسول ایکس باکس وان رده بندی سنی شده است و به احتمال زیاد بزودی شاهد معرفی این اثر برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت خواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

سال گذشته بود که استودیو Ninja Theory بازی مستقل Hellblade: Senua’s Sacrifice را برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کرد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی از سوی منتقدان و گیمرها دریافت کند.

Hellblade از معدود بازی هایی است که شخصیت اصلی یک زن می باشد. داستان بازی درباره دختری است که باید با افکار خود وارد مبارزه شود و روح و روان خود را از چیزی که او را اذیت می کنند آزاد کند.

معمولا رده‌ بندی سنی یک بازی برای پلتفرمی خاص، در نهایت به تایید رسمی بازی برای آن پلتفرم منتهی می‌ شود و جالب اینکه Hellblade: Senua’s Sacrifice علاوه بر تایوان، در استرالیا هم برای کنسول مایکروسافت (Xbox One) رده‌ بندی سنی شده است.

البته نینجا تئوری تا به حال اظهار نظر رسمی در مورد انتشار Hellblade: Senua’s Sacrifice روی Xbox One نداشته اما رده‌ بندی سنی آن در دو کشور مختلف، باعث می‌ شود تا احتمال انتشار بازی برای ایکس‌ باکس وان بسیار بالا برود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات