آپدیت ۵.۵۰ کنسول PS4 منتشر شد

آپدیت ۵.۵۰ کنسول PS4 منتشر شد

احمد هاتفی ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

سونی در آخرین اخبار کنسول پلی استیشن ۴، آپدیت ۵.۵۰ این کنسول را با حجمی بالغ بر ۴۵۰ مگابایت منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی سونی از چندی پیش نسخه بتای آپدیت ۵.۵۰ پلی استیشن ۴ را در اختیار علاقه‌ مندان قرار داده بود و حال امروز، آپدیت جدید PS4 به صورت عمومی هم منتشر شده و قابل دانلود است.

این بروزرسان حجمی در حدود ۴۵۰ مگابایت دارد و یکی از ویژگی‌ های اصلی آن، اضافه کردن پشتیبانی از Supersampling است که به واسطه آن، افرادی که کنسول پلی استیشن ۴ پرو داشته اما به تلویزیون ۴K دسترسی ندارند، می‌ توانند از کیفیت گرافیکی بهتر بازی‌ ها روی همان تلویزیون ۱۰۸۰p یا ۲K خودشان لذت ببرند.

برای این که بتوانید از این ویژگی استفاده کنید باید به قسمت تنظیمات در کنسول PS4 Pro رفته و سپس به ترتیب گزینه‌ های Sound and Screen و سپس Video Output Settings را انتخاب کنید و در نهایت، Enable را بزنید.

البته این ویژگی در تمامی بازی های محسوس نخواهد بود و ممکن است در عناوینی شاهد هیچ تغییری نباشید.

از دیگر ویژگی های مهم بعدی که این آپدیت به کنسول اضافه می‌ کند، قابلیت مدیریت زمانی است که کودکان با کنسول بازی می‌ کنند. والدین از این پس می‌ توانند زمانی را که فرزاندانشان صرف بازی با کنسول کرده‌ اند مشاهده کرده و حتی از طریق تنظیمات موجود، محدودیت‌ هایی هم برای آن‌ ها در نظر بگیرند.

موارد دیگری از قبیل نشان دادن بازی‌ های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در یک لیست مجزا در قسمت Library یا مخفی کردن برخی بازی‌ ها در قسمت بازی‌ های خریداری‌ شده از دیگر ویژگی‌ های این بروزرسانی هستند.

منبع:

GearNuke

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات