فروش بازی‌های انحصاری PS4 در فروشگاه پلی‌استیشن اروپا آغاز شد

فروش بازی‌های انحصاری PS4 در فروشگاه پلی‌استیشن اروپا آغاز شد

احمد هاتفی ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار فروشگاه پلی استیشن، اعلام شده است که کاربران این فروشگاه می توانند از امروز و به مدت محدود برخی عناوین انحصاری PS4 را با تخفیف خریداری کنند. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی سونی این هفته تمامی طرفداران را شگفت زده کرده و تخفیفات خوبی را برای کاربران فروشگاه پلی استیشن در نظر گرفته است.

در آخرین اخبار سونی شاهد این هستیم که تعداد زیادی از بازی‌ های انحصاری پلی‌ استیشن ۴ در حراج Only On PlayStation برای کاربران اروپایی با تخفیف همراه شده است و در این میان نام بازی‌ های بزرگی نظیر بازی The Last of Us Remastered و بازی Uncharted: The Lost Legacy به چشم می‌ خورد.

علاوه بر این، سونی از حراج این هفته فروشگاه پلی‌ استیشن نیز رونمایی کرد که بازی‌ های مجموعه Call of Duty را با تخفیف در اختیار می‌ گذارد.

فعلا بازی Black Ops III‘s Zombies Chronicles Edition با ۴۵ درصد تخفیف به قیمت ۳۰ پوند (۳۵ یورو) به فروش می‌رسد و این نسخه شامل بازی پایه و هشت نقشه بازسازی‌ شده از بازی‌ های قبلی مجموعه Call of Duty است.

در ادامه می توانید حراج سیستم Only On PlayStation برای کاربران اروپایی را مشاهده کنید

اسم بازی قیمت تخفیف قیمت اصلی
Uncharted: The Lost Legacy ۲۰ پوند ۳۰ پوند
The Last of Us Remastered ۱۶ پوند ۳۵ پوند
بسته الحاقی Frozen Wilds بازی Horizon Zero Dawn ۱۰ پوند ۱۶ پوند
Gran Turismo Sport ۳۰ پوند ۵۰ پوند
Infamous: Second Son ۸ پوند ۳۵ پوند
Knack 2 ۱۶ پوند ۳۰ پوند

حراج Only On PlayStation اروپا در تاریخ ۱ فروردین ماه (۲۱ مارس) به پایان می‌ رسد، در حالی که تخفیف‌ های این هفته فروشگاه پلی‌ استیشن تا تاریخ بیست و سوم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

برای مشاهده لیست کامل سیستم Only On PlayStation اروپا می توانید به اینجا سر بزنید.

Only On PlayStation,Bloodborne,Ratchet & Clank,Playstation, PS4, سونی,پلی استیشن 4,بازی های فروشگاه پلی استیشن

علاوه بر این حراج، حراجی دیگر در فروشگاه پلی استیشن آمریکا در جریان می باشد که به لطف آن کاربران می توانند بازی‌ هایی نظیر Final Fnatasy XII: The Zodiac Age، بازی NieR Automata و تعداد زیادی از بازی‌ ها را با تخفیف تهیه کنند. همه این‌ ها علاوه بر بازی‌ های رایگان ماه مارس برای مشترکین پلی‌ استیشن پلاس است که در حال حاضر در دسترس است.

این ماه کاربران پلی‌ استیشن پلاس می‌ توانند عناوین Bloodborne و Ratchet & Clank را در کنسول PS4 تجربه کنند و بازی‌ های دیگری نیز برای دو کنسول پلی‌ استیشن ۳ و پلی‌ استیشن ویتا در نظر گرفته شده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات