بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس ماه مارس

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس ماه مارس

احمد هاتفی ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

سونی در اخبار جدیدی لیست بازی های رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس را منتشر کرده است که شاهد قرار گرفتن عناوین بزرگی در لیست این ماه هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

در اواخر ماه فوریه بود که سونی لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه مارس را منتشر کرد که در بین عناوین شاهد بازی Bloodborne هستیم که همگی ما خاطرات فراوانی با این شاهکار داریم.

در کنار بلاد بورن شاهد قرار گرفتن بازی Ratchet & Clank در بین بازی های رایگان ماه مارس هستیم که ساخته استودیو اینسامنیاک‌ گیمز می باشد.

از طرف دیگر، کاربران PS3 نیز در این ماه بازی‌ های Legend of Kay و Mighty No. 9 را دریافت می‌ کنند که البته بازی Mighty No. 9 به لطف قابلیت Cross Buy روی کنسول پلی‌ استیشن ۴ نیز قابل بازی خواهد بود.

Bloodborne,Ratchet & Clank,PS4,PS3,PS Plus,بازی های پلی استیشن پلاس ماه مارس 2018,بازی های رایگان پلی استیشن پلاس,بازی های رایگان ps4

نهایتا کاربران PS Vita هم دو بازی Claire: Extended Cut و Bombing Busters را رایگان دریافت خواهند کرد که هر دوی این بازی‌ ها به لطف Cross Buy روی پلی‌ استیشن ۴ هم قابل بازی خواهند بود. البته پیشنهاد‌های سونی به کاربران پلی‌ استیشن پلاس در ماه جاری فقط به این موارد محدود نمی‌ شود و مشترکین پلاس، در این ماه بسته مخصوص بازی Dungeon Defenders II را هم دریافت می‌ کنند.

بسته مخصوص بازی Dungeon Defenders II از تاریخ ۲۲ اسفند ۹۶ تا ۲۱ فروردین ۹۷ در دسترس خواهد بود و شامل ۴ لباس، یک میلیون سکه، پنج Campaign Shard Pack، پنج Defender Pack و یک حیوان همراه Ninja Gato می‌ شود.

خبر بد برای کاربران PS3 و PS Vita

سونی در نهایت اعلام کرده است که بازی های ماه مارس ۲۰۱۹ آخرین عناوین رایگان برای کاربران پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا می باشد و این کمپانی قصد دارد بعد این فقط بازی های رایگان را برای کاربران کنسول PS4 عرضه کند.

آن ها دلیل این تصمیم را این اعلام کرده اند که کاربران پلی استیشن ۳ بیشتر شده است و می خواهند تمرکزشان را روی این محصول معطوف کنند.

البته این به این معنا نیست که بازی های قبلی منتشر شده این سرویس برای کاربران پلی استیشن ۳ و ویتا حذف خواهد شد. بازی های قبلی را که دریافت کرده اید می توانید روی این دو کنسول نگهداری کنید.

منبع:

Playstation

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات