ساخت بازی A Way Out تمام شد

ساخت بازی A Way Out تمام شد

احمد هاتفی ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

جوزف فرس، سازنده بازی A Way Out در توییت جدیدی اعلام کرده است که کار ساخت این بازی به پایان رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

A Way Out که در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد، از عناوین جدید کمپانی الکترونیک آرتز می باشد که قرار است در ۳ فروردین ۹۷ عرضه شود.

سازنده این بازی جوزف فرس می باشد که امروز در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی به پایان رسیده و گیمرها منتظر انتشار این عنوان باشند.

وی در حساب خود اینگونه نوشته است:

«بازی A Way Out گلد (کامل) شد. من حتی نمی‌ توانم هیجان خودم رو توصیف کنم. برای تاریخ سه فروردین ۹۷ آماده باشید.»

A Way Out یک اثر کاملا آنلاین و مشارکتی می باشد که تیم سازنده تضمین کرده که هیچ‌ وقت برای بازی کردن تنها نخواهید بود.

همچنین الکترونیک آرتز در گذشته اعلام کرده بود که بازی دارای سیستمی است که اگر شما بازی را به صورت کامل خریده باشید، دوستتان که بازی را ندارد هم می‌ تواند آن را با شما تجربه کند.

A Way Out,Xbox One,PS4,EA,E3 2017,تاریخ انتشار بازی A Way Out,داستان بازی A Way Out,اطلاعات بازی A Way Out

البته برای این کار چند نکته را باید رعایت کنید. اول اینکه هر دو شخص روی یک پلتفرم (یا Xbox One یا PS4) قرار داشته باشند و شخص دوم هم دارای اشتراک پلی استیشن پلاس یا ایکس باکس لایو گلد روی کنسول‌ مورد نظر باشد و از آن‌ جایی که با یک بازی کاملا آنلاین طرف هستیم، باید به اینترنت متصل باشید.

بازی در دهه ۷۰ میلادی روایت می شود که شما به همراه دوستتان باید از زندان فرار کنید و در این راه باید به کمک همدیگر مراحل را پشت سر بگذارید و تنها راه فرار همکاری می باشد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات