انگلیس غرق در فوتبال؛ صدرنشینی FIFA 18 ادامه دارد

انگلیس غرق در فوتبال؛ صدرنشینی FIFA 18 ادامه دارد

احمد هاتفی ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

این هفته بازی فیفا ۱۸ برای بار سوم توانسته صدرنشین چارت انگلستان شود و اولین صدرنشینی پیاپی خود در سال ۲۰۱۸ را ثبت کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

باز هم FIFA پادشاهی در بریتانیا را آغاز کرده است و این بار شاهد این هستیم که سومین صدرنشینی خود را این عنوان در سال ۲۰۱۸ ثبت کرده است.

عنوان GTA V که هفته گذشته در رده سوم جای داشت این بار بازهم بهبود فروش داشته و رده دوم را ازآن خود کرده است. عنوان Call of Duty: WWII که فعلا در زیر سایه فیفا ۱۸ بسر می برد این هفته (۱۷ – ۲۴ مارس) صعودی ۵ رتبه ای داشته است و از جایگاه هشتم به سومی دست یافته است.

بازی Monster Hunter: World نیز همان جایگاه چهارمی هفته گذشته اش را حفظ کرده است. بازی مبارزه ای – ورزشی UFC 3 نیز این هفته (۱۷ – ۲۴ مارس) یک پله صعود کرده و در میانه جدول ایستاده است. بازی جدید Metal Gear Survive همانطور که پیش بینی میشد نتوانسته نظر علاقه مندان این سری را جذب کند و شاید بزرگ ترین اشتباه کونامی این بوده است که پای زامبی ها را به متال گیر باز کرده است!

FIFA 18,Metal Gear Survive,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش

بازی Metal Gear Survive اولین نسخه از این سری بدون حضور خالقش، هیدئو کوجیما می باشد که چند روز پیش عرضه شد و در اولین هفته عرضه اش توانسته جایگاه ششم چارت بازی های پرفروش بریتانیا را بدست بیاورد.

عنوان Shadow of the Colossus نیز این هفته تغییری در جایگاهش نداشته و همان هفتمی خود را حفظ کرده است. بازی Mario Kart 8 Deluxe این هفته یک رده صعود داشته و به رده ۸ آمده و همچنین دیگر عنوان ماریو یعنی Super Mario Odyssey نسبت به هفته پیش ۳ رده بهبود داشته و جایگاه نهم را به نامش زده است.

بازی Assassins Creed: Origins همانند هفته گذشته جایگاه دهم را دارا است و تغییری را این هفته متحمل نبوده است.

در ادامه می توانید لیست کامل ده بازی پرفروش این هفته (۱۷ – ۲۴ مارس) بریتانیا را مشاهده کنید.

  1. FIFA 18
  2. GTA V
  3. Call of Duty: WWII
  4. Monster Hunter: World
  5. UFC 3
  6. Metal Gear Survive
  7. Shadow of the Colossu
  8. Mario Kart 8 Delux
  9. Super Mario Odyssey
  10. Assassins Creed: Origins

 

عناوین جدید این هفته:

 Metal Gear Survive

عنوان Metal Gear Survive جدیدترین نسخه از سری متال گیر می باشد که خالق آن هیدئو کوجیمای نابغه می باشد.

اما این بار دیگر کوجیمایی در کار نیست و شاید همین عاملی است که بازی در حد نسخه های پیشین استقبال نشده است و شاید هم آوردن زامبی ها به این مجموعه بازی ها کار اشتباهی بوده است!

بازی Metal Gear Survive یک نسخه فرعی از عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به حساب می آید که حس و حال آخرالزمانی دارد و بازیکن برای نجات از دست زامبی ها تلاش خواهد کرد.

FIFA 18,Metal Gear Survive,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش

Metal Gear Survive کاملا آنلاین می باشد که باید با دوستان خود انجامش دهید و در هر مرحله به بازیکنان ماموریت هایی داده می شود که در تمامی آن ها با زامبی ها سر و کار دارند.

بازی Metal Gear Survive در تاریخ ۱ اسفند برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات