۱۲ خودرو جدید در آپدیت بازی Gran Turismo Sport

۱۲ خودرو جدید در آپدیت بازی Gran Turismo Sport

احمد هاتفی ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

تهیه کننده بازی Gran Turismo Sport به تازگی اعلام کرده است که آپدیت جدید این عنوان ۱۲ اتومبیل جدید را به همراه خود خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

«کازونوری یامائوچی»، تهیه کننده بازی Gran Turismo Sport در توییت جدیدی اعلام کرده است که ۱۲ اتومبیل جدید در آپدیت اخیر برای این عنوان عرضه خواهد شد.

در کنار توییت آقای یامائوچی، تصویری که او زیر پست خود به اشتراک گذاشته، طرفداران بازی را بسیار هیجان زده و مشتاق کرد چرا که تصویر ۱۲ اتومبیل را در این تصویر مشاهده می کنیم که البته سعی شده تا مدل آن ها لو نرود.

Gran Turismo Sport,Gran Turismo,Polyphony Digital,PS4,GT Sport,اپدیت جدید بازی Gran Turismo Sport,اپدیت بازی Gran Turismo Sport

با این حال، در میان این اتومبیل ها، چند مدل قطعا قابل شناسایی است که از میان آن ها می‌توان به Alpine A110 (هر دو مدل اصلی و جدید)، یک مدل قدیمی تر از Toyota Supra، یک مدل Audi R8 و یک Lamborghini (به نظر می‌ آید Aventador باشد) اشاره کرد.

شایعاتی وجود دارد که در کنار این اتومبیل ها محتویات دیگری هم برای بازی Gran Turismo Sport منتشر خواهد شد و این بروزرسان را به یکی از بزرگترین آپدیت های این عنوان تبدیل خواهد کرد.

بازی Gran Turismo Sport در تاریخ ۲۵ مهر بصورت انحصاری برای PS4 عرضه شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات