بازی بعدی ناتی داگ سوم شخص نخواهد بود

بازی بعدی ناتی داگ سوم شخص نخواهد بود

احمد هاتفی ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کارگردان بازی The Last Of Us: Part II به تازگی اعلام کرده است که بازی جدید کمپانی ناتی داگ حس و حالی متفاوت خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

ناتی داگ یکی از کمپانی های نام دار در صنعت بازی های ویدیویی می باشد که سال هاست بدون حاشیه به ساخت عناوین محبوب می پردازد.

به تازگی نیل دراکمن (کارگردان قسمت دوم بازی لست آف آس) در جریان رویداد D.I.C.E. Summit اطلاعاتی را درباره پروژه جدید ناتی داگ منتشر کرده است.

رویداد D.I.C.E. Summit این روز‌ها در شهر لاس وگاس در حال برگزاری است و در جریان آن پنل‌ هایی با حضور چهره‌ های مطرح صنعت بازی‌ های ویدیویی هستیم. یکی از این افراد نیل دراکمن، کارگردان بازی‌ هایی چون The Last of Us: Part 2 است که در جریان یکی از پنل‌ ها، توضیحاتی پیرامون موارد مختلف ارائه کرده است.

دراکمن در ابتدای صحبت‌ هایش از علاقه خود به بازی های سوم شخص گفته و دلیل آن را نیز گفته است که این گروه از بازی‌ ها به دلیل دیدی که از شخصیت اصلی ارائه می‌ دهند، امکان هم ذات‌ پنداری بهتر با وی را فراهم می‌ کنند.

با این حال این بدین معنی نیست که از طریق بازی‌ های اول شخص امکان روایت داستان خوب وجود ندارند و به اعتقاد دراکمن، یک سری از بازی‌ های اول شخص موفق شده‌ اند داستانی عالی ارائه کنند.

ناتی داگ, E3 2017,The Last of Us 2,last Of Us Part II,Neil Druckmann,Half Life 3,naughty dog

دراکمن در ادامه صحبت‌ هایش اشاره ای به دوران ساخت نسخه اول The Last of Us زد و گفت که در مرحله ایده‌ پردازی برای این بازی، موارد متعددی مطرح شدند؛ مواردی از قبیل اینکه دوربین بازی باید به شکل اول شخص باشد یا سوم شخص؟ یا اینکه بازی باید حالتی تک‌ نفره داشته باشید یا چندنفره؟ در نهایت تصمیم استودیو بر این شد که از دوربین سوم شخص برای بازی استفاده شود ولی برای اینکه گیمر‌ها بیش از پیش بتوانند با کاراکتر ارتباط برقرار کنند، فاصله دوربین تا کاراکتر کمی کمتر از حد رایج آن در بازی‌ های دیگر بود.

دراکمن در ادامه توضیحات خود اشاره کوچکی به پروژه جدید ناتی داگ کرده و گفته این استودیو در گذشته بازی‌ هایی در سبک‌ های دیگر هم ساخته است و با آن‌ ها غریبه نیست. از طرف دیگر، وی اعلام کرد که حتی گاهی در مورد اینکه شاید روزی Half Life 3 توسط این استودیو به عنوان یک بازی اول شخص ساخته شود هم با همکارانش شوخی می‌ کنند!

در نهایت دراکمن اعلام کرد که بازی بعدی ناتی داگ ممکن است سوم شخص نبوده و حس و حال جدیدی داشته باشد.

بازی The Last of Us 2 در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد و فعلا تاریخ انتشار آن معلوم نمی باشد و قطعا زمان زیادی تا انتشار و معرفی پرچم دار جدید این کمپانی باقی مانده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات