باندل Doom VFR موقتا تخفیف خورد

باندل Doom VFR موقتا تخفیف خورد

احمد هاتفی ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

فروشگاه eBay در جدیدترین لیست محصولاتش تخفیف خوبی را برای خریداران باندل Doom VFR در نظر گرفته است که نباید از دستش داد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه واقعیت مجازی بازی Doom چندی پیش برای هدست های واقعیت مجازی منتشر شد و از استقبال بسیار خوبی برخوردار شد.

حال و در تازه‌ ترین اخبار، فروشگاه eBay طی تخفیف جدیدی باندل Doom VFR هدست پلی‌ استیشن VR را به صورت محدود با قیمت ۲۴۹.۹۹ دلار به فروش گذاشته است و اگر شما منتظر موقعیت مناسبی برای خرید این هدست واقعیت مجازی بودید، به نظر می‌ آید که الان بهترین زمان برای انجام این کار است.

باندل Doom VFR شامل دستگاه پلی‌ استیشن VR، دوربین پلی استیشن، یک نسخه کامل از بازی Doom VFR روی دیسک و البته یک نسخه از Demo Disc 2.0 می‌ شود که نام رسمی سونی برای دیسک دمو رایگان است و چندین بازی مختلف را در دسترس قرار می‌ دهد.

این باندل نسبت به قیمتش قطعا انتخاب مناسبی خواهد بود.

باندل Doom VFR در اکثر خرده‌ فروشی‌ ها با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار به فروش می‌ رسد؛ بنابراین با خریداری آن پیش از پایان زمان تخفیفات و اتمام موجودی فروشگاه اینترنتی eBay می‌ توان ۵۰ دلار (بیش از ۲۰۰ هزار تومان) پس‌ انداز کرد.

در این تخفیف بازی Doom VFR را می‌ توان بیش از هر چیز دیگر به عنوان یک پاداش مناسب در نظر گرفت؛ زیرا که Doom یک بازی کلاسیک است که به نوعی در واقعیت مجازی کارایی خوبی دارد.

بازی DOOM VFR هم اکنون در دسترس کاربران هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و پلی استیشن VR می باشد.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات