پوستری جدید از Incredibles 2 منتشر گردید

پوستری جدید از Incredibles 2 منتشر گردید

امیر پورمحمد ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به جدید ترین پوستر منتشر شده از انیمیشن شگفت انگیزان (Incredibles 2). با گیمر همراه باشید.

 

شرکت پیکسار (Pixar) با توجه به قولی که هفته پیش داده بود چندی پیش تصویری جدید از انیمیشن شگفت انگیزان را منتشر کرد. این پوستر که نشان دهنده لباس قهرمانی اعضای خانواده شگفت انگیزان است در ادامه پوستر قبلی که چند روز پیش منتشر گردید طراحی شده است. پوستر قبلی نشان دهنده شخصیت ادنا مود بود که مسئولیت طراحی همین لباس ها را در فیلم بر عهده دارد.
در روی پوستر قبلی نوشته شده بود زمان زیادی گذشته است. این جمله اشاره به گذر بیش از ۱۴ سال از ساخت اولین انیمیشن داشت. اکنون نیز در جدید ترین پوستر شاهد نوشته شدن جمله تقریباً آماده شده است هستیم. این جمله هم می تواند به معنی آماده شدن انیمیشن باشد و هم به معنی آماده شدن دومین تریلر رسمی انیمیشن.
از همان ابتدا شرکت پیکسار در حال ریختن خرده نان ها بوده است. از زمان انتشار اولین تریلر انیمیشن، هر بار پس از یک خبر پیکسار قول خبر یا پوستر جدید را می داد. اخباری همچون حضور دوباره کرگ تی در نقش باب پار و یا حضور ساموئل ال جکسون در نقش فروزن توسط همین خرده نان ها تائید گردیدند.

فیلم,فیلم جدید,انیمیشن,انیمیشن شگفت انگیزان,زمان اکران انیمیشن شگفت انگیزان دو,داستان انیمیشن شگفت انگیزان دو,پوستر جدید انیمیشن شگفت انگیزان,ساموئل ال جکسون در انیمیشن شگفت انگیزان,دومین تریلر انیمیشن شگفت انگیزان, Incredibles 2, Pixar
با این روال انتشار یک تریلر رسمی از انیمیشن دور از انتظار نیست. ابتدا تائید خبر ساخت توسط پیکسار (چند ماه پیش) و در ادامه موجی از پوستر ها تماماً بخشی از نقشه آماده سازی طرفداران برای انتشار دومین تریلر رسمی بوده است. برخی از شایعات به انتشار تریلر جدید در چند روز آینده اشاره دارند. البته نباید این نکته را فراموش کرد که تمام امکانات برای انتشار تریلر آماده است. اولاً هم زمانی با یک مناسبت خاص که همان بازی های المپیک زمستانه است و دیگر تائید انتشار تصاویر ویژه (به نوعی دومین تریلر انیمیشن) توسط پیکسار.
هرچند حتی اگر این تریلر در چند روز آینده منتشر نگردد چیزی عوض نمی شود و به احتمال زیاد در چند هفته آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات