ویدیو: تبلیغ جدید بازی God of War در مسابقات NBA

ویدیو: تبلیغ جدید بازی God of War در مسابقات NBA

احمد هاتفی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

شب گذشته در جریان مسابقات بسکتبال NBA اتفاق بسیار جالبی رخ داد و سونی این بار تبلیغ بازی خدای جنگ را به این مسابقات کشانده است. با گیمر همراه باشید.

 

تقریبا دو ماه تا انتشار بازی God of War باقی مانده است و سونی از هر روشی برای جذب افراد برای تجربه این عنوان استفاده می کند.

این بار پای کریتوس فراتر از نمایشگاه گیم و حتی تلویزیون رفته و در مسابقات بسکتبال NBA نیز شاهد یک ویدیو جذاب و هیجان انگیز از این عنوان هستیم. این تبلیغ در بازی تیم اوکلند (Oakland) صورت گرفته است.

چیزی که این ویدیو را از سایر تبلیغات متمایز می کند این است که صفحه نمایش آن کف سالن زیبای بسکتبال می باشد که تمامی چشم ها را به سمت خود می کشد و تجربه ای جدید را برای حضار به وجود آورده و حتی کسانی که در گوشی خود چنین صحنه ایی را می بینند جا می خورند!

این نخستین شاهکار استراتژیک بازاریابی سونی برای این بازی نیست؛ چرا که اخیرا یک مینی گیم از این عنوان منتشر شده بود که در صورت رسیدن به انتهای آن تعدادی تصاویر هنری در اختیار گیمر قرار داده می شد که هر طرفداری را دیوانه می کنند.

در این تریلر شاهد این هستیم که کریتوس و آترئوس به همراه همدیگر به مبارزه با دشمنان می پردازند. بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین ۹۷ بطور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

از اخبار جدید بازی خدای جنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات