بازی Monster Hunter: World رکورددار بهترین فروش تاریخ بازی‌های کپکام

بازی Monster Hunter: World رکورددار بهترین فروش تاریخ بازی‌های کپکام

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

کپ کام در آمار جدیدی اعلام کرده است که عنوان Monster Hunter: World توانسته رکورد بهترین فروش این کمپانی را به نام خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

Monster Hunter: World جدیدترین نسخه از این سری می باشد که در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد و در تاریخ ۶ بهمن برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر شد.

این بازی قبل این نیز نظر منتقدان را به خود جلب کرده بود و همگی نمرات خوی را برای آن مد نظر گرفته بودند و همین انتظار از بازی Monster Hunter: World را بالا برده بود.

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcom,PS4,Xbox One,بازی Monster Hunter: World,تاریخ انتشار بازی Monster Hunter: World

طبق انتظارات این عنوان توانست خیلی زود محبوب شود و برخلاف نسخه های پیشین، هم در بازار شرق و هم در غرب به فروش خوبی دست یابد و این امر تا جایی پیش رفته است که کمپانی Capcom اعلام کرده است که این بازی انقلابی در تاریخ بازی هایش ایجاد کرده و عنوان بهترین فروش در تاریخ بازی های کمپانی کپ کام را به نام خود ثبت کرده است.

همانطور که گفتیم بازی در ۶ بهمن منتشر شده و تنها دو هفته فرصت کافی بوده تا بازی Monster Hunter: World خود را به این مقام برساند. کپ کام اعلام کرده است که این آمار تا تاریخ ۲۰ بهمن (۹ فوریه) ثبت شده است و بی شک در آینده این رقم افزایش خواهد یافت. (البته این آمار و میزان فروش از زمان انتشار تا همین بازه زمانی یعنی ۲ هفته  محاسبه می شود.)

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcom,PS4,Xbox One,بازی Monster Hunter: World,تاریخ انتشار بازی Monster Hunter: World

کپ کام یکی از دلایل اصلی این رخداد را پلتفرم های میزبان این بازی دانسته است. در گذشته نسخه‌ های جزئی از بازی روی کنسول‌ های نسل هفتمی عرضه شده و مابقی نسخه‌ های اصلی به صورت انحصاری برای پلتفرم‌ های نینتندو عرضه می‌ شدند.

اما عرضه بازی Monster Hunter: World روی کنسول های PS4 و ایکس باکس وان توانست کمک بزرگی به فروش و محبوبیت و شناخته شدن این سری قدیمی داشته باشد. همچنین در آینده و عرضه بازی روی کامپیوتر نیز بیش از پیش به فروش بازی افزوده خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات