گیم‌تیوب: شکست باس آخر و لحظه پایانی WOW: Legion

گیم‌تیوب: شکست باس آخر و لحظه پایانی WOW: Legion

عیسی روح گندم ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

در این قسمت از گیم‌تیوب مبارزه و شکست باس آخر World of Warcraft: legion یعنی Argus را در سخت ترین حالت بازی به همراه تریلر پایانی آن را تماشا خواهید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

حال که بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که تا تابستان ۲۰۱۸ خبری از نسخه جدید World Of Warcraft: Battle For Azeroth نیست. حداقل برای ۴ ماه رید آخر این بازی Antorus, the Burning Throne است و Argus the Unmaker مقصد نهایی بازیکنان باقی خواهد ماند. به همین خاطر گیم تیوبی برای شما آماده کردیم، مبارزه تیم Method در برابر Argus در سخت ترین حالت بازی یعنی Mythic (افسانه ای) است. در این مبارزه برای اولین بار در جهان بود که تیمی موفق به شکست Argus در حالت افسانه ای می شوند. تیم Method یکی از گیلدهای (Guild) بزرگ هورد (Horde) است، که در چندین رشته eSports هم بصورت حرفه ای فعالیت می کنند.

 

در ادامه تریلر سینماتیک بازی که پس از شکست آرگوس (Argus the Unmaker) به نمایش در می آید را می توانید ببینید. سینماتیکی در آن  با پیروزی قهرمانان بر آرگوس تایتان ها (Titans) دوباره آزاد می شوند و با قدرت خود مانع از احیای دوباره بدن سارگراس (Sargeras) و نابود کردن ازروت توسط او می شوند، تایتان ها  با یکی کردن قدرتشان سارگراس را به درون تخت پانتنون (Seat of the Pantheon) می کشند و در آنجا زندانیش می کنند. همچنین ایلیدان (Illidan) یکی از محبوب ترین شخصیت های وارکرفت در پانتنون بع عنوان زندانبان می ماند تا مانع از فرار سارگراس شود.

 

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

YouTube

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات