ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Shadow of the Colossus

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Shadow of the Colossus

احمد هاتفی ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی سونی به مناسب انتشار بازی Shadow of the Colossus برای کنسول نسل هشتمی اش (PS4) تریلری را عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر زمان عرضه بازی Shadow of the Colossus علاوه بر این که صحنه های خارق العاده ای را از بازی به تصویر می کشد، گیمرها را با گیم پلی این عنوان نیز آشنا می کند.

Shadow of the Colossus یکی از عناوین مورد انتظار می باشد که در گذشته برای کنسول های PS2 و PS3 منتشر شده است و در نمایشگاه E3 2017 بود که ریمستر آن برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ معرفی شد و همین چند روز پیش نمرات این بازی اعلام شد که متوجه شدیم بسیاری از منتقدان جذب بازی شده اند و به همین دلیل این عنوان متای ۹۳ را توانسته دریافت کند.

داستان بازی درباره پسری بنام Wander می باشد که برای نجات جان دختری وارد سرزمین غول ها می شود و باید تمامی غول هایی که مجسمه شان در معبدی که دختر در آن خوابیده است را شکست دهد و هنگامی که این غول ها نابود می شوند، مجسمه شان توسط نوری درهم شکسته می شود.

به گفته سازندگان در استودیو Bluepoint Games بازی تقریبا به طور کامل برای PS4 از نو توسعه داده‌ شده است. ویژگی‌ های جدیدی در Shadow of the Colossus گنجانده شده است که پیش تر در نسخه اصلی دیده نشده بود؛ ویژگی‌ هایی همچون حالت Photo Mode که به کاربران اجازه می‌ دهد از روند بازی خود تصاویری ثبت کنند.

بازی Shadow of the Colossus در تاریخ ۱۷ بهمن بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشرشده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات