گیم‌تیوب: فینال مسابقات بازی CS: GO 2018

گیم‌تیوب: فینال مسابقات بازی CS: GO 2018

عیسی روح گندم ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

مسابقات ELEAGUE Major: Boston 2018 با شرکت ۲۴ تیم برتر Counter Strike Global Offensive جهان برگذار شد و برای اولین بار یک تیم از آمریکای شمالی قهرمان مسابقات شد. با گیمر همراه باشید.

 

مسابقات در شهر بوستن آمریکا برگذار شد که در آن ۲۴ تیم برتر CS: GO جهان برای کسب مقام اول و جایزه ۵۰۰۰۰۰ دلاری آن به مصاف هم رفتند.

در نهایت دو تیم Cloud9 از آمریکا و Faze Clan از اروپا توانستند به فینال مسابقات برسند. یک فینالی هیجان انگیز که می توانید گیم پلی آن را در آخر این مطلب بصورت کامل ببینید.

گیم پلی بازی فینال CS: GO 2018,بازی فینال ELEAGUE Major: Boston 2018,قهرمانی ELEAGUE Major: Boston 2018,قهرمانی CS: GO 2018,بازی فینال CS: GO 2018,گیم پلی فینال CS:GO,قیم پلی بازی فینال Counter Strike Global Offensive,

بازی فینال به همانند دیگر بازی ها در سه نقشه برگزار می شود و هر کدام از تیم ها که بتوانند در دو نقشه به پیروزی برسند قهرمان ELEAGUE Major 2018 خواهند شد. این تیم FaZe Clan بود که توانست مسابقه را خوب شروع کند و نقشه اول (Mirage) را با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ به پیروزی برسد و یک بر صفر جلو بیفتد، ولی تیم Cloud 9 زود به خود آمد و توانست تا در نقشه دوم (Overpass) با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به پیروزی برسد.

 

بازی یک بر یک مساوی شده است. حال این برنده نقشه سوم است که قهرمان خواهد شد. باز این تیم FaZe Clan بود که خود را در بازی نقشه آخر (Inferno) پیش انداخت و تا یک قدمی قهرمانی رساند. نتیجه بازی ۱۵ بر ۹ بود و فقط یک پیروزی دیگر برای قهرمانی کافی بود، ولی این یک برد نیامد. تیم Cloud 9 با یک بازگشت هیجان انگیز تمام راند ها را یکی پس از دیگری پیروز شد تا بازی را ۱۵ بر ۱۵ مساوی کنند و مسابقه را به درازا بکشند.

 

هر دو تیم پس از ۶ مسابقه دیگر هنوز ۱۸ بر ۱۸ مساوی بودند ولی در آخر این تیم cloud 9 بود که با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ توانست نقشه سوم را هم پیروز شود و قهرمان ELEAGUE Major 2018 شود.

این اولین بار بود که یک تیم از آمریکای شمالی توانسته بود در این مسابقات قهرمان شود.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات