ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی UFC 3

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی UFC 3

احمد هاتفی ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

بازی ورزشی UFC 3 دیروز (۲ فوریه ۲۰۱۸ – ۱۳ بهمن ۹۶) منتشر شد و همراه عرضه آن نیز تریلری هیجان انگیز از این عنوان قابل تحسین عرضه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

پس از معرفی عنوان UFC 3 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ از سوی کمپانی الکترونیک آرتز و انتشار نسخه بتای آن برای علاقه مندان، حال شاهد عرضه این بازی مبارزه ای محبوب هستیم.

همانطور که در کنار عناوین بزرگ تریلری منتشر می شود تا اطلاعاتی از کلیت بازی و داستانش در اختیار گیمر قرار دهد، سازندگان عنوان UFC 3 هم تریلری هیجان انگیز در زمان عرضه اش منتشر کرده اند که هر گیمری را مجذوب خود می کند.

بازی UFC 3 یک عنوان شبیه ساز می باشد که در آن پیشرفته ترین انیمیشن ها بکار رفته اند و این نسخه دارای حالت مبارزه ای جدید و حالت اجتماعی جدیدی نیز می باشد.

UFC 3,UFC,EA,Xbox One,PS4,تاریخ انتشار بازی UFC 3,تریلر زمان انتشار بازی ufc 3

بازی UFC 3 با فناوری Real Player Motion (RPM) Tech ساخته شده است. این فناوری جدید یک قطعه جدید از تکنولوژی انیمیشن کمپانی EA است و به آن ها امکان می دهد تا بیش از ۵۰۰۰ انیمیشن مختلف مبارزه ای که به صورت یکپارچه و بدون درز به یکدیگر انتقال می یابند، امکان استفاده از سیستم مبارزه روان را فراهم کند.

در حالت مبارزه G.O.A.T، بازیکن از طریق پیروزی در مسابقات می تواند به بهبود Rank خود در این ورزش کمک کند اما علاوه بر مبارزه باید در بیرون از زمین بازی تصمیماتی را بگیرد تا معنای واقعی عظمت را درک کند.

قسمت های مختلف بخش چند نفره بازی UFC 3:

  • Stand & Bang
  • Submission Showdown (مرحله نهایی مسابقات تسلیم)
  • حالت جدید مسابقات

«Dana White» رئیس ورزش UFC درباره این بازی ویدیویی گفته است:

«بازی EA Sports UFC 3 واقع بینانه ترین هنر رزمی است که تاکنون ساخته شده است. حالت جدید G.O.A.T. یک موقعیت شغلی در اختیار شما قرار می دهد که به شما این امکان را می دهد که از طریق شکست دادن رقبای خود به قهرمانی برسید؛ همچنین نام و اعتبار خود را ارتقاء دهید و اجرای درون Octagon (رینگ ۸ ضلعی مخصوص ورزش UFC). این بازی همه را دارد. »

UFC 3,UFC,EA,Xbox One,PS4,تاریخ انتشار بازی UFC 3,تریلر زمان انتشار بازی ufc 3

همچنین «بریان هاس»، مدیر خلاق بازی EA Sports UFC 3، در مورد فناوری جدید RPM بازی و حالت های جدید این عنوان گفته است:

«ما بازی قابل توجهی را با Real Player Motion Tech ساخته ایم و ما فکر می کنیم که طرفداران واقعا آن را دوست داشته باشند. ما همچنین تعداد زیادی از بازخورد طرفداران را در حالت جدید G.O.A.T ثبت کرده ایم؛ حالت شغلی و در کل بازی. پس از دو سال کار در این زمینه، بازی شگفت انگیز عالی است.»

 

بازی UFC 3 در تاریخ ۱۳ بهمن برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر شده است. در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی UFC 3 را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات