ویدیو: تبلیغات تلویزیونی بازی‌های جدید PS4

ویدیو: تبلیغات تلویزیونی بازی‌های جدید PS4

احمد هاتفی ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

سونی در جدیدترین تبلیغات تلویزیونی خود ویدیویی را منتشر ساخته که نمایش خیره کننده ای را از عناوین مورد انتظار کنسول PS4 به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در سال ۲۰۱۸ حرف های بسیاری برای گفتن دارد و این را از اخبار عناوینی که در چندساله اخیر معرفی کرده و همه را دیوانه خود کرده است معلوم می باشد.

سونی در جدیدترین تبلیغات خود که در تلویزیون منتشر شده است تریلری پرسرعت و هیجانی را از عناوین جدیدش منتشر ساخته است. این ویدیو در قالب یک تبلیغ تلویزیونی کوتاه است که تعدادی از بازی‌ های کنسول پلی استیشن ۴، نظیر بازی Star Wars Battlefront II، بازی Far Cry 5، بازی God of War و بازی Call of Duty: WWII را به نمایش در می‌ آورد.

PS4,PS4 Games,Sony,God of War,Far Cry 5,بازی های پلی استیشن 4 در سال 2018, بازی های 2018

اگر دقت داشته باشید در انتهای تمامی ویدیوهایی که از سوی سونی منتشر می شود جمله ای گفته می شود که بیان می دارد: «پلی‌استیشن بهترین مکان برای بازی». این جمله نیز در انتهای این تبلیغ ویدیویی حضور دارد و اعلام می کند که سونی در سال ۲۰۱۸ با دستی پر سراغ طرفدارانش خواهد آمد.

در ادامه می توانید تبلیغ تلویزیونی جدید بازی های پلی استیشن ۴ را مشاهده کنید که مهیج تر از همیشه می باشد و توصیه می کنم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات