طراح بازی God of War: ادعاهای افت گرافیک بازی خنده‌دار است

طراح بازی God of War: ادعاهای افت گرافیک بازی خنده‌دار است

احمد هاتفی ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

ساعاتی پس از انتشار آخرین تریلر بازی God of War، افت گرافیکی بازی احساس میشد ولی طراح بازی این ادعاها را خنده دار خوانده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War که در طول این همه سال نسخه های متعددی از آن منتشر شده است، همیشه در گرافیک و خلق جلوه های بصری بسیار عالی بوده است و حتی صحنه هایی در بازی وجود دارد که در ذهن نمی توان گنجاند.

جدیدترین نسخه سری خدای جنگ قرار است در سال ۲۰۱۸ مصادف با ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ منتشر شود و همراه این خبر تریلری از بازی منتشر شده که بعد از آن بود که بسیاری اعلام کردند بازی نسبت به نسخه ابتدایی اش با افت گرافیک روبرو بوده است و در ویدیو عرضه شده نیز قابل مشاهده می باشد.

به شخصه وقتی خودم آخرین تریلر را دیدم همین عقیده را داشتم که نسخه نهایی بازی با تریلری که در نمایشگاه E3 2016 منتشر شده بود متفاوت است و از نظر گرافیکی در سطح پایین تری قرار دارد.

God of War,PS4,Santa Monica,Raf Grassetti,Sony,تاریخ انتشار بازی خدای جنگ,کریتوس

طراح بازی در ارتباط با این گفته ها گفته است که از این بابت شگفت زده است و وقتی چنین ادعاهایی را می شنود خنده اش می گیرد.

Raf Grassetti در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرده است که:

«تنها موردی که به نسبت گذشته تغییر کرده، جهت تابش نور و همچنین میزان Fog است. قطعا زمانی که خودتان بازی را تجربه کنید هم متوجه این مسائل خواهید شد. کریتوس، آترئوس و دیگر شخصیت‌ های بازی کماکان همان جزییاتی را دارند که در تریلر‌های قبلی هم داشتند.

واقعیت این است که وقتی اظهار نظر‌های این چنینی را می‌ خوانم نمی‌ توانم جلوی خنده خودم را بگیرم!»

God of War جدیدترین نسخه سری بازی های خدای جنگ می باشد که قرار است در تاریخ ۳۱ فروردین ۹۷ بطور انحصاری باری کنسول PS4 منتشر شود.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات