نمرات بازی Monster Hunter: World مشخص شد

نمرات بازی Monster Hunter: World مشخص شد

احمد هاتفی ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

سرانجام پس از انتظارات فراوان، نسخه جدید سری Monster Hunter منتشر شد و این عنوان توانسته نمرات خوبی را از سایت های معتبر دنیا بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

Monster Hunter: World

  • سازنده: (Capcom) کپکام
  • ناشر: (Capcom) کپکام
  • پلتفرم‌ها: ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر
  • تاریخ عرضه: Xbox One و PS4 – شش بهمن | PC – پاییز سال ۲۰۱۸

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcaom,E3,Metacritic,متاکریتیک,متای بازی Monster Hunter: World

Monster Hunter یکی از سری بازی های محبوب می باشد که نسخه جدید آن یعنی بازی Monster Hunter: World در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ رونمایی شد و حال شاهد انتشار نمرات این عنوان هستیم.

عنوان Monster Hunter شاید برای غربی ها چندان شناخته شده نباشد اما در بین گیمرهای آسیای شرقی بسیار پرطرفدار می باشد و سال های طولانی است که این عنوان از سری های محبوب محسوب می شود.

کمپانی Capcom که مسئولیت ساخت و انتشار بازی را برعهده داشته است در این نسخه سعی کرده است تا با گسترش آن طیف گسترده ای از گیمرهای غربی را نیز هدف خود قرار دهد.

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcaom,E3,Metacritic,متاکریتیک,متای بازی Monster Hunter: World

Monster Hunter: World یک بازی نقش آفرینی جهان باز می باشد که گیمر طبق معمول در نقش یک شکارچی باید به شخصیت های مختلف درون بازی ارتباط برقرار کند و هیولاهای درون بازی را یکی پس از دیگری درو کند.

در این بازی هم حالت تک نفره و وجود دارد و هم چند نفره. بخش چند نفره به این شکل است که تیم خود را تشکیل می دهید و وارد بازی شده و به شکار موجودات غول آسا می روید.

بازی Monster Hunter: World تلفیقی از مبارزات شرقی و غربی می باشد که سعی کرده هم ریشه خود را حفظ کند و هم سبک جدیدی را وارد بازی کند تا گیمرهای بیشتری به طرف بازی جذب شوند.

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcaom,E3,Metacritic,متاکریتیک,متای بازی Monster Hunter: World

حذف شدن استایل‌ های مبارزه‌ ای بازیکنان از دیگر تغییرات بازی Monster Hunter: World می باشد، اما این بدین معنا نیست که در طول بازی کردن محدود شده‌ اید؛ برعکس Capcom (کپ کام) به صورت خلاقانه و با قرار دادن انواع و اقسام سلاح‌ های متفاوت، سعی کرده روش‌ های متفاوتی برای مبارزه کردن ارائه دهد.

از کشتن هیولاها از طریق شمشیرهای سنگین و تیر و کمان گرفته تا مخفی‌ کاری و انداختن هیولاها به جان یکدیگر و پیش‌ بردن هدفتان که همه این موارد بستگی به شما دارد.

به‌ عبارتی دیگر این شما هستید که تعیین می‌ کنید به چه شکل بازی کنید و هیولاها را شکار کنید که این نقطه قوتی برای بازی Monster Hunter: World محسوب می شود.

Monster Hunter: World,Monster Hunter,Capcaom,E3,Metacritic,متاکریتیک,متای بازی Monster Hunter: World

حال با نقد و بررسی های سایت های مختلف مواجه هستیم که در کل بازی Monster Hunter: World را عتوانی برجسته خوانده اند. در ادامه می توانید نقد بازی را از دید سایت های معتبر جهان مشاهده کرد و همچنین نمرات آن را نظاره کنید.

یواس گیمر: ۱۰۰ از ۱۰۰

سالیان سال است که سری Monster Hunter به تغییرات بزرگی نیاز داشت و اگر این بازسازی اشتباه صورت می‌ گرفت، آینده این مجموعه را از بین می‌ برد. اما کپ کام با هوشمندی توانست این کار را انجام دهد و بازی Monster Hunter: World توانست با حفظ المان‌ های قدیمی این مجموعه، تغییرات وسیعی در سری Monster Hunter بوجود بیاورد.

تمامی تغییرات مثبت این بازی، به فرمولی موفق تبدیل شده است و Monster Hunter: World شروع نسلی جدید برای این مجموعه به‌ حساب می‌ آید که واقعا شروعی عالی است.

گیم‌اینفورمر: ۹۵ از ۱۰۰

بازی Monster Hunter: World بهترین نسخه در این مجموعه به‌ حساب می‌ آید. این نسخه به‌ خوبی توانسته است هواداران جدید را به خود جذب کند تا بتوانند دم هیولاها را ببرند، Rodeo سواری کرده یا هیولاهای بازی را سلاخی کنند.

پس از تجربه‌ی Monster Hunter: World دیگر نمی‌ خواهم این مجموعه را روی کنسول‌ های دستی تجربه کنم؛ زیرا گرافیک و تجربه‌ ی این بازی روی کنسول خانگی، بسیار متفاوت‌ تر و غنی‌ تر از کنسول‌ های دستی است.

آی‌جی‌ان: ۹۵ از ۱۰۰

بازی Monster Hunter: World را می‌ توان اثری بی‌ پروا در مجموعه Monster Hunter دانست.

بازی Monster Hunter: World به‌ خوبی توانسته تعادلی میان ریشه‌ های خود و سیستم مبارزاتی قوی و شخصی‌ سازی عمیق که هواداران آن را دوست دارند برقرار کند؛ این در حالی است که بازی از نظر بصری نیز تغییرات بسیاری کرده و به اثری تازه تبدیل شده است. در کنار عمیق بودن بازی، کاملا مشخص است که کپ کام هدفش بازیکنان معمولی نیست و تمامی گیمرها را هدف قرار داده است.

هاردکور گیمر: ۹۰ از ۱۰۰

بازی Monster Hunter: World شروع آینده‌ ای روشن و ایده‌ هایی بزرگ‌ تر است. این بازی، مجموعه Monster Hunter را با چشم‌ اندازی وسیع‌ تر بازسازی کرده و این در حالی است که توانسته ریشه‌ های قدیمی خود را حفظ کند و همین امر سبب شده تا مخاطبان قدیمی و جدید را سرگرم خود کند.

دیستراکتوید: ۹۰ از ۱۰۰

اگر تا به‌ حال نتوانسته‌ اید با بازی‌ های Monster Hunter ارتباط برقرار کنید، بازی Monster Hunter: World بهترین گزینه برای جذب شدن به این مجموعه است.

گیم‌اسپات: ۸۰ از ۱۰۰

فرمول مخصوص سری Monster Hunter به‌ خوبی توانسته نقش خود را در Monster Hunter: World ایفا کند و این بازی را به یک اثر انقلابی معنادار در سری Monster Hunter تبدیل کند.

میانگین نمرات بازی Monster Hunter: World

متاکریتیک: ۹۱

اوپن کریتیک: ۹۱

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات