کوجیما درباره روند ساخت بازی Death Stranding می‌گوید

کوجیما درباره روند ساخت بازی Death Stranding می‌گوید

احمد هاتفی ۰۸ دی ۱۳۹۶ نظرات

کوجیما که این روزها به مرموزترین آدم در صنعت گیم تبدیل شده در اخبار جدیدی از سرعت گرفتن ساخت بازی Death Stranding گفته است. با گیمر همراه باشید.

 

هیدئو کوجیما در اخباری جدیدی اطلاعاتی را درباره روند ساخت بازی جدیدش (Death Stranding) منتشر کرده و اعلام کرده است که این عنوان با سرعت بیشتری نسبت به قبل تهیه می شود.

این اطلاعات طی مصاحبه ای که کوجیما با یک مجله ژاپنی داشته منتشر شده است. کوجیما در ابتدا به تاریخ تاسیس استودیو خودش که Kojima Productions نام دارد اشاره کرده است و گفته است که در ابتدای سال ۲۰۱۶ این استودیو تنها ۴ نفر عضو داشته است.

Death Stranding,Kojima Productions,Kojima,Hideo Kojima,Sony,دث استرندینگ,بازی دث استرندینگ,تاریخ انتشار بازی Death Stranding,کوجیما,هیدئو کوجیما,کوجیما پروداکشنز,سونی,متال گیر

کوجیما همیشه برای ساخت شاهکارهایش از تجهیزات پیشرفته ای استفاده کرده است و آخرین بازی در دست ساختش هم عنوانی سرسام آور و مرموز است که در تریلرهای منتشر شده اش شاهد گرافیک بالایش بود ایم، در همین راستا وی برای تهیه تکنولوژی های مدنظرش به کشورهای مختلفی سفر کرده و تحقیقات گسترده ای انجام داده است.

کوجیما در ادامه گفته است که در سال ۲۰۱۷ بسیار سرش شلوغ بوده و حتی نتوانسته به اندازه کافی بازی کند. او اعلام کرده که ۳۶۵ روز سال گذشته را کار کرده است و استراحت کافی هم نداشته است. کوجیما برای بازی Death Stranding سناریوهای متعددی را بررسی کرده است و ایده های بسیاری را برای این عنوان مرموز در ذهن داشته است.

می رسیم به بخش نهایی صحبت های کوجیما که مهم ترین بخش مصاحبه اش نیز هستند. وی در سخنانش گفته است که تمامی این تلاش ها باعث شده است تا ساخت بازی با سرعت بالایی پیش برود.

Death Stranding,Kojima Productions,Kojima,Hideo Kojima,Sony,دث استرندینگ,بازی دث استرندینگ,تاریخ انتشار بازی Death Stranding,کوجیما,هیدئو کوجیما,کوجیما پروداکشنز,سونی,متال گیر

او خاطر نشان کرده که بازی های بزرگ زمانی که وارد موتور بازی سازی می شوند ۴ الی ۵ سال طول می کشد تا تکمیل شوند، اما Death Stranding با سرعت بالایی تهیه می شود و امیدوار است که در زمان معین شده کار ساختش تمام شود. کوجیما درباره روند ساخت بازی جدیدش گفته است که حتی خود سونی هم از این عملکرد بسیار شگفت زده است!

او بزرگ ترین مشکل را اعتصاب اعضای انجمن بازیگران SAG AFTRA اعلام کرده است که در روند ساخت بازی تاخیراتی را به وجود آورده بود.

در نهایت و مثل همیشه کوجیما سوپرایزی برای طرفدارانش اعلام کرده و گفته در سال ۲۰۱۸ باید منتظر یک معرفی تدارک دیده باشند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات