بازی Psychonauts 2 تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

بازی Psychonauts 2 تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

حمیدرضا علیا ۰۱ دی ۱۳۹۶ نظرات

بازی پلتفرمر Psychonauts 2 با تاخیری طولانی مدت مواجه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Double Fine’s قصد داشت بازی Psychonauts 2 را در سال ۲۰۱۸ روانه بازار کند اما این استودیو حالا اعلام کرده است که حداقل تا سال ۲۰۱۹ این بازی منتشر نخواهد شد.

استودیو Double Fine’s امروز در یک بروزرسانی اعلام کرد بازی Psychonauts 2 مراحل تولید را به خوبی طی می کند و پنج تیم سطح بالا در حال کار بر روی این عنوان هستند. اگرچه، حالا مسئولان این استودیو تشخیص داده اند برای ساخت این عنوان به زمانی بیش از آنچه در نظر گرفته بودند، نیاز دارند. استودیو Double Fine’s در صفحه رسمی بازی Psychonauts 2 می نویسد:

«حالا در حال نوسان هستیم. درباره چگونگی ساختن بازیمان چیزی های بیشتری می دانیم. درباره اینکه چه مدت زمان برای ساختن این بازی لازم است و مقدار زمانی که لازم داریم تا این بازی را به اثری فوق العاده و بزرگ تبدیل کنیم، چیز های زیادی می دانیم. دو سال پیش وعده انتشار این بازی را در سال ۲۰۱۸ دادیم اما حالا پیش بینی می کنیم این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد. ما در حال ساختن بازی ای هستیم که عاشقش هستیم و می خواهیم مطمئن شویم بازی Psychonauts 2 چیزی است که شما نیز عاشق آن هستید؛ یک بازی که میراث Psychonauts را به دوش می کشد و معنا و راه مخصوص خود را داشته باشد. برای ساخت این بازی فرایند فوق العاده ای را طی می کنیم اما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی زمان لازم برای درخشیدن را داشته باشد».

بازی Psychonauts 2 برای Playstation 4، Xbox One و PC در حال توسعه است و اولین بار در نمایشگاه The Game Awards 2015 نمایش داده شد. چیزی حدود ۲۴ هزار هوادار نیز از این بازی استقبال کردند و مبلغ ۴ میلیون یورو از طرف هواداران برای ساخت این بازی اختصاص داده شد. نسخه اول بازی Psychonauts 2 در سال ۲۰۰۵ منتشر و استقبال خوبی از نسخه اول شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات