بازی Overwatch با تخفیف مناسب در دسترس کاربران

بازی Overwatch با تخفیف مناسب در دسترس کاربران

حمیدرضا علیا ۲۵ آذر ۱۳۹۶ نظرات

اگر هنوز موفق به تجربه بازی Overwatch نشده اید، حالا این فرصت را دارید که با قیمتی ارزان تر این بازی را در تعطیلات تجربه کنید. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی بلیزارد (Blizzard) نسخه PC، Xbox One و PlayStation 4 این بازی را با تخفیفی ۵۰ درصدی عرضه می کند. بنابراین کاربران می توانند با پرداخت ۲۰ دلار این بازی را خریداری کنند. همچنین نسخه Game Of The Year Edition این بازی نیز شامل تخفیف می شود و می توان با پرداخت ۳۰ دلار این نسخه را نیز خریداری کرد. کاربرانی که نیازی به وسایل اضافه و لباس های مختلف برای شخصیت های بازی ندارند، می توانند با پرداخت ۲۰ دلار صاحب نسخه Standard شوند. اما اگر آیتم های اضافی بازی را می خواهید، می توانید نسخه Game Of The Year Edition را خریداری کنید.

کاربران رایانه های شخصی می توانند از طریق Battle.net صاحب نسخه تخفیف خورده بازی Overwatch شوند و افرادی که کنسول های نسل هشت در اختیار دارند، می توانند از طریق Best Buy و Amazon این بازی را خریداری کنند. با خرید نسخه PlayStation 4 این بازی از طریق قروشگاه Best Buy می توانید بازی را با تخفیف بهتری خریداری کنید.

نسخه Game Of The Year Edition شامل ۱۰ جعبه آیتم، لباس برای ۵ شخصیت بازی و آیتم های دیجیتالی مختلف است. در آپدیت زمستانی Overwatch نیز چندین آیتم زمستانی و مود های جدید اضافه شده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات