بازی Titan Quest برای کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد

بازی Titan Quest برای کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد

حمیدرضا علیا ۲۴ آذر ۱۳۹۶ نظرات

بازی نقش آفرینی Titan Quest به زودی برای ایکس باکس وان (Xbox One) و پلی استیشن ۴ (PS4) منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Titan Quest یکی از بازی های زیبای Pc است و خبر خوش برای کاربران کنسول های نسل هشتم این است که به زودی می توانند این بازی را بر روی کنسول خود تجربه کنند. Titan Quest در ماه مارس برای دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد و در تاریخ نامعلومی نیز برای کنسول Ninitendo Switch منتشر می شود.

هر دو قابلیت Offline و Online در این بازی وجود خواهد داشت و علاوه بر نسخه Standard، نسخه Collector’s Edition نیز ساخته خواهد شد. همچنین هر دو نسخه این بازی بسته الحاقی Immortal Throne را دارا خواهند بود.

نسخه Collector’s Edition فقط شامل بازی نخواهد بود؛ بلکه وسایلی را نیز همراه خواهد داشت. این اشیا شامل یک کلاه جنگی یونانی، یک دفترچه یادداشت و یک جعبه Premium است. قیمت این نسخه برای کنسول ها ۱۱۹.۹۹ دلار / ۱۰۴.۹۹ پوند و قیمت نسخه رایانه های شخصی ۱۰۹.۹۹ دلار / ۹۹.۹۹ پوند خواهد بود. نسخه Standard نیز قیمتی معادل ۲۹.۹۹ دلار / ۲۹.۹۹ یورو / ۲۶.۹۹ پوند خواهد داشت.

بسته الحاقی Ragnarok این بازی نیز در ماه نوامبر برای کاربران راینه های شخصی عرضه شد در حالی که شرکت THQ حرفی از انتشار این بسته الحاقی برای کنسول ها نزده است. Titan Quest در تاریخ ۲۰ مارس برای دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. هر دو نسخه Standard و Collector’s Edition در کشور های ایالات متحده آمریکا و انگلستان برای پیش خرید در دسترس هستند.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات