فردا بازی Assassin’s Creed: Origins پچ جدیدی دریافت می کند

فردا بازی Assassin’s Creed: Origins پچ جدیدی دریافت می کند

حمیدرضا علیا ۲۱ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) در راستای بهبود بازی Assassin’s Creed: Origins پچ ۱.۱.۰ را منتشر می کند. در این پچ علاوه بر بهبود کلی عملکرد بازی و بر طرف شدن باگ ها، سه قابلیت جدید نیز به بازی اضافه می شود. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که کمپانی یوبیسافت در اوایل ماه دسامبر وعده داده بود، به نقل از vg247 فردا پچ جدید بازی Assassin’s creed: origins برای پلتفرم های مختلف منتشر می شود. اولین قابلیتی که این پچ به بازی اضافه می کند، مربوط به درجه سختی بازی است. درجه سختی Nightmare با نصب این پچ به بازی اضافه خواهد شد و بنابر اعلام یوبیسافت در این درجه سختی، دشمنان به راحتی از بین نخواهند رفت و خطرناک تر می شوند. این سخت ترین درجه سختی بازی است

قابلیت جدید دیگر Horde mode است و یک ماموریت جدید این قابلیت را به شما معرفی می کند. یوبیسافت در سایت رسمی Assassin’s Creed: Origins درباره این موضوع می گوید:

«تلاش این قسمت این است که به شما چالشی جدید ارائه دهد و میل جنگیدن شما را، برآورده کند. شما می توانید Cyrene Arena در مقابل موج بی نهایت دشمنان قرار گیرید و توانایی های خود را اثبات کنید. برای انجام این قسمت لازم است که سطح کلی بازیکنان ۳۲ به بالا باشد».

 

این پچ همچنین قیمت برخی اجناس مانند پنجه شیر و لباس پلنگ وحشی را کاهش داده است و مشکلات فنی برخی ماموریت ها را برطرف کرده است. بسیاری از باگ های سمعی و بصری بازی نیز برطرف شده است. هوش مصنوعی نیز بهبود یافته است و فیلتری در نقشه بازی وجود دارد که مکان های کشف نشده را نشان می دهد.

در آخر، در این پچ برای دشمنان قابلیت Auto-Level طراحی شده است که وقتی فعال شود، سطح دشمنان ضعیف تا سطح فعلی بازیکن بالا می رود و بنابراین با بازی چالش برانگیزتری مواجه خواهیم شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات