نسخه جدید بازی Tomb Raider در حال ساخت است

نسخه جدید بازی Tomb Raider در حال ساخت است

احمد هاتفی ۱۸ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی اسکوئر انیکس به تازگی اعلام کرده است که نسخه جدید بازی Tomb Raider در دست ساخت است و در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین اخبار بازی Tomb Raider، کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) اعلام کرده است که نسخه جدید این سری در راه است و برای انتشار در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

اسکوئر انیکس در بیانیه‌ی اشاره‌شده پیرامون این موضوع چنین می‌گوید:

“به‌دنبال هدف اصلی ما که قرار دادن خواسته طرفداران در درجه‌ ی اول است، ما می‌ خواهیم که شما بدانید فاصله‌ ی زیادی مابین رونمایی رسمی و زمانی که شما بتوانید بازی را تجربه کنید وجود نخواهد داشت. سفر ما با یک رویداد اصلی در سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. ما واقعا نمی‌ توانیم صبر کنیم تا بار دیگر شما را در ماجراجویی جدید لارا کرافت قرار دهیم.”

اخیرا نوشته ای از سوی اعضای اسکوئر انیکس فاش شده است و عده ای از طرفداران این نوشته را رمزگشایی کرده و گفته اند که اسم قسمت بعدی این سری Shadow of the Tomb Raider نام خواهد داشت.

هنوز اطلاعاتی درباره تیم و استودیو سازنده این عنوان منتشر نشده است. در سال ۲۰۱۶ استودیو کریستال داینامیکس یکی از کارمندان با تجربه استودیو ویسرال گیمز را به خدمت گرفت و از همان موقع شایعات ساخت قسمت جدید بازی تامب رایدر قوت گرفته است.

با این حال، پیش‌ تر اعلام شده بود که استودیو کریستال داینامیکس روی یک IP جدید و پروژه جدید Avengers در حال کار است. منابع وب‌ سایت خبری کوتاکو پیش از این نیز اعلام کرده بودند که نسخه جدید Tomb Raider توسط استودیو ایداس مونترال (Eidos Montreal، سازنده‌ی بازی Thief و بازی Deus Ex: Mankind Divided) ساخته خواهد شد.

در آخر، نسخه جدید از مجموعه فیلم Tomb Raider نیز با هنرپیشگی «الیشا ویکاندر» و «دومینیک وست» برای اکران در تاریخ ۱۶ ماه مارس سال ۲۰۱۸ میلادی (جمعه ۲۵ اسفندماه) برنامه‌ ریزی شده است. این احتمال نیز وجود دارد که اشاره‌ ی اسکوئر انیکس به «رویداد اصلی» در بیانیه‌ ی مذکور، مربوط به تاریخ اکران فیلم Tomb Raider باشد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات