نسخه رایگان بازی The Evil Within 2 منتشر شد

نسخه رایگان بازی The Evil Within 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۱۸ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا امروز یک نسخه از بازی ترسناک The Evil Within 2 را منتشر کرده است که بطور رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد. با گیمر همراه باشید.

 

The Evil Within 2 یکی از بهترین بازی هایی است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و همچنین یکی از عناوین برتر ژانر ترسناک محسوب می شود که سبب نوآوری در این بخش از بازی های ویدیویی شده است.

کمانی بتسدا معمولا پس از انتشار بازی های خود نسخه های رایگانی را در اختیار بازی بازان قرار می دهد تا بتوانند رایگان تجربه اش کنند و این تشویقی بزرگ برای خرید محصولات این کمپانی نام دار می باشد. همین چند وقت پیش پس از انتشار بازی Wolfenstein II: The New Colossus، نسخه ای رایگان از آن در دسترس کاربران قرار گرفت.

The Evil Within 2,Tango Gameworks,The Evil Within,Resident Evil,Horror Game,بازی ترسناک,بازی های ترسناک,شینجی میکامی,بازی های شینجی میکامی,بازی های ترسناک 2017,بهترین بازی های ترسناک 2017,نسخه رایگان بازی The Evil Within 2,تانگو گیم وورکس,رزیدنت اویل,Wolfenstein II: The New Colossus

نسخه رایگان The Evil Within 2 امکان تجربه اولین مرحله آن را فراهم می‌ کند. در صورتی که پس از تجربه این قسمت از بازی نسخه کامل را خریداری کنید، تمامی پیشرفت‌ های شما به این نسخه منتقل خواهند شد. نسخه رایگان هم‌ اکنون برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس است.

The Evil Within 2 که چندی پیش منتشر شد، توسط استودیو Tango Gameworks ساخته شده است؛ استودیویی که بنیان‌گذار آن شینجی میکامی، خالق سری رزیدنت ایول است.

در این بازی با شخصیت سباستین همراه می‌ شویم که برای پیدا کردن دخترش، وارد یک جهان خطرناک می‌ شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات