پربازدیدترین تریلر بازی‌ها در یوتیوب در سال ۲۰۱۷

پربازدیدترین تریلر بازی‌ها در یوتیوب در سال ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۱۷ آذر ۱۳۹۶ نظرات

وب سایت یوتیوب با توجه به نزدیک شدن به آخر سال لیستی را از پربازدیدترین تریلرهای بازی های ویدیویی سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

قطعا سال ۲۰۱۷ سال بسیار پرباری برای گیمرها بوده است و شاهد عرضه عناوینی بسیار خوبی بوده ایم که توانسته اند در کنار هم ساعت ها سرگرمی را به بار بیاورند.

اما قبل از ارایه هر بازی، تریلر و گیم پلی هایی که از آن بازی منتشر می شوند تاثیر بسزایی در جلب کاربران دارند. البته تریلرها نباید بیش از حد واقعیت دور باشند و از حد و اندازه گرافیک بازی گذر کنند و سینمایی شوند!

در راستای این که امسال تریلرهای بسیاری از عناوین مختلف منتشر شده است، وب سایت یوتیوب لیستی را از پربازدیدترین آن ها اعلام کرده است.

در این لیست شاهد این هستیم که تریلر Hog Rider 360° مربوط به بازی موبایل Clash of Clans با ۵۸ میلیون بازدید رتبه اول این لیست را در اختیار دارد. همان‌طور که از نام این تریلر مشخص است، در قالب ویدیویی ۳۶۰ درجه شاهد حمله گروهی از Hog Rider‌ها به یک دهکده هستیم.

این بازی که هم‌ اکنون یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دو پلتفرم اندروید و iOS است، بر اساس آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۵ روزانه در حدود ۱.۵ میلیون دلار در‌آمد دارد.

در جایگاه دوم تریلر رونمایی از بازی Call of Duty: WWII، جدید‌ترین بازی سری Call of Duty با ۲۱.۸ میلیون بازدید است.

این بازی که چهاردهمین بازی مجموعه کال آف دیوتی محسوب می‌ شود، در بخش‌ های داستانی و بصری و به‌ واسطه ویژگی‌ هایی همچون بازگشت به ریشه‌ ها و باز‌گرداندن نوار سلامتی مورد تحسین قرار گرفته است. همچنین فروش ۵۰۰ میلیون دلاری آن در سه روز اول انتشار نشان از استقبال مخاطبین از این بازی دارد.

محبوبیت مینیون‌ ها تنها به حوزه‌ های سینما و انیمیشن محدود نمی‌ شود؛ زیرا تریلر گوگل پلی بازی موبایل Despicable Me: Minion Rush با ۱۸.۴ میلیون بازدید در رتبه سوم پر‌بازدیدترین تریلر بازی‌ ها در یوتیوب قرار گرفته است.

مینیون‌ ها علاوه بر مجموعه انیمیشن‌ های Despicable Me، در آثار کوتاه این سری از جمله Mower Minions نیز حضور داشته و در سال ۲۰۲۰ دومین انیمیشن مستقل آن‌ ها یعنی انیمیشن Minions 2 اکران خواهد شد.

Clash of Clans,Call of Duty: WWII,Despicable Me,YouTube,Trailer,بهترین تریلرهای یوتیوب,پربازدیدترین تریلرهای یوتیوب,پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب,پربازدیدترین ویدیوهای بازی های ویدیویی در یوتیوب,پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب در سال 2017,بهترین ویدیوهای یوتیوب در سال 2017,PES 2017 Mobile,The Avengers Project,GTA Online,GTA, Halo Wars 2, Minecraft

در رتبه‌ های چهارم تا ششم به ترتیب تریلر گیم‌ پلی بازی Star Wars Battlefront 2، تریلر رونمایی از بازی Destiny 2 و تریلر آپدیت Better Together بازی Minecraft قرار دارند.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ تریلر پربازدید بازی های ویدیویی را مشاهده کنید.

  1. تریلر Hog Rider 360° بازی موبایل Clash of Clans (با ۵۸ میلیون بازدید)
  2. تریلر رونمایی از بازی Call of Duty: WWII (با ۲۱.۸ میلیون بازدید)
  3. تریلر گوگل پلی بازی موبایل Despicable Me: Minion Rush (با ۱۸.۴ میلیون بازدید)
  4. گیم‌ پلی بازی Star Wars Battlefront 2 (با ۱۴.۲ میلیون بازدید)
  5. تریلر رونمایی از بازی Destiny 2 (با ۱۲.۹ میلیون بازدید)
  6. تریلر آپدیت Better Together بازی Minecraft (با ۱۱.۸ میلیون بازدید )
  7. تریلر War of Wits: The Sale بازی Halo Wars 2 (با ۱۱.۳ میلیون بازدید)
  8. تریلر آپدیت Smuggler’s Run بازی GTA Online (با ۱۰.۸ میلیون بازدید)
  9. تریلر معرفی بازی The Avengers Project (با ۸.۷ میلیون بازدید)
  10. تریلر هنگام عرضه بازی PES 2017 Mobile (با ۸.۶ میلیون بازدید)

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات