بازی Dead Space 3 را رایگان تجربه کنید!

بازی Dead Space 3 را رایگان تجربه کنید!

احمد هاتفی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز امروز اعلام کرد که بازی بی نظیر Dead Space 3 به سیستم EA Access کنسول Xbox One اضافه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

الکترونیک آرتز (EA) امروز خبر بسیار خوبی را برای طرفداران Dead Space منتشر ساخت و اعلام کرد نسخه سوم این بازی در سیستم EA Access کنسول ایکس باکس وان قرار گرفته است و بازی بازان می توانند این عنوان را رایگان تجربه کنند.

قبل از ملحق شده بازی Dead Space 3 به این سرویس نیز بازی های بزرگی مثل Titanfall 2 و Battlefield 1 در کنار نسخه دیلاکس Mass Effect: Andromeda افزوده شده بودند. همچنین کاربران این سرویس می‌ توانند چهار روز زودتر از عرضه بازی‌ های شرکت EA به آن‌ ها دسترسی داشته باشند.

با توجه به این که نسخه نسل هشتمی بازی Dead Space 3 ساخته نشده است اما اعلام شده است که با استفاده از قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل ایکس‌ باکس وان به راحتی برروی این کنسول قابل بازی است.

با توجه به استقبال بالای بازی بازان از این بخش، کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرده است که این سیستم را توسعه خواهد داد و تعداد بازی های آن را به ۵۰ خواهد رساند.

این سرویس به‌ صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌ باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌ های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدودتر از نسخه کنسولی خود است.

برای دریافت بازی‌‌ ها پس از اضافه شدن به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌ باکس وان قابل خریداری است و شما می‌ توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌ های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

از دیگر مزایای سیستم EA Access می توان به تخفیفات ۱۰ درصدی برای تمامی محصولات کمپانی الکترونیک آرتز و دسترسی به بازی های این کمپانی زودتر از موعد مقرر (۵ الی ۱۰ روز زودتر) اشاره کرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات