بازی Call of Duty: WWII همچنان بی رقیب در انگلیس

بازی Call of Duty: WWII همچنان بی رقیب در انگلیس

احمد هاتفی ۰۶ آذر ۱۳۹۶ نظرات

وب سایت Chart Track لیست عناوین پرفروش این هفته بریتانیا را منتشر کرده که شاهد صدرنشینی Call of Duty: WWII برای بار چهارم هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

تقریبا یک ماه از انتشار بازی Call of Duty: WWII می گذرد و از آن زمان تا به حال این عنوان صدر چارت انگلستان را از دست نداده است و توانسته رتبه نخست را برای چهار هفته پیاپی به اسم خود ثبت کند.

از جدیدترین اخبار این بازی می توان به حل شدن مشکل بخش Headquarters آن اشاره کرد که به لطف این قسمت می توان فعالیت های دیگر کاربران بازی را تماشا کرد و از فعالیت های آنان لذت برد.


در رده دوم چارت این هفته (۱۸ – ۲۵ نوامبر) بازی های پرفروش انگلستان بازی FIFA 18 قرار گرفته که هفته گذشته در رده سوم بود. یکی از عناوینی که صعود قابل توجهی را این هفته شاهد بوده است بازی ریسینگ Gran Turismo Sport می باشد. این عنوان هفته گذشته در رده ۱۲ام جدول قرار گرفته بود اما این هفته با صعودی ۹ پله ای توانسته خود را به نیمه بالایی جدول برساند و در جایگاه سوم ساکن شود.

بازی Star Wars Battlefront II که این روزها بسیار جنجال برانگیز شده و لوت باکس های آن از طرف بسیاری از کاریران تحریم شده و حتی سیاستمداران مختلف دنیا آن ها را دزدی و قمار خوانده اند.

با تمامی این اوصاف نام استار وارز همیشه خوش درخشیده و این بازی توانسته تا حدودی الکترونیک آرتز را راضی نگه دارد. این عنوان نسبت به هفته پیش با دو پله سقوط در جایگاه چهارم چارت این هفته بریتانیا قرار گرفته است.

جدیدترین قسمت از سری فرقه قاتلین این هفته (۱۸ – ۲۵ نوامبر) توانسته ۱ رده صعود داشته باشد. بازی Assassins Creed: Origins این هفته در جایگاه ۵ قرار گرفته است. یکی دیگر از عناوین ریسینگ که این هفته همانند گرن توریسمو توانسته صعود خوبی را داشته باشد بازی Forza Motorsport 7 می باشد که از رده ۱۵ به جایگاه ششم دست یافته است.

جدیدترین قسمت از سری ولفنشتاین توانسته حس وحال جدید و در عین حال ناب این سری را به بازی بازان منتقل کند و از نظر بسیاری بهترین عنوان شوتر سال ۲۰۱۷ می باشد. این بازی نیز با صعودی ۱۱ پله ای این هفته (۱۸ – ۲۵ نوامبر) در رده هفتم دست یافته است.

Super Mario Odyssey که یکی از برترن بازی های این چارت و همچنین کنسول نینتندو سوییچ می باشد این هفته با صعود همراه بوده و توانسته جایگاه نهم هفته گذشته اش را با ۱ رده هشتم عوض کند.

گویا بازی فالوت ۴ هرگز قدیمی نخواهد شد و طرفدارانی دو آتیشه هستند که دست از این بازی برنمی دارند. بازی Fallout 4 که هفته پیش در رده ۲۳ بوده است این هفته (۱۸ – ۲۵ نوامبر) به رده نهم دست یافته است. در نهایت رده دهم را عنوان ریسینگ دیگری بنام Need for Speed Payback در اختیار گرفته است که هفته گذشته در رده ۱۱ بود.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۱۸ – ۲۵ نوامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

نام بازی  رتبه هفته پیش رتبه این هفته پلتفرم
Call of Duty: WWII ۱ ۱ PC,Xbox One,PS4
FIFA 18 ۳ ۲ PS4,PC,Xbox One,Nintendo Switch
Gran Turismo Sport ۱۲ ۳ PS4
Star Wars Battlefront II ۲ ۴ PS4,Xbox One,PC
Assassins Creed: Origins ۶ ۵ PC,Xbox One,PS4
Forza Motorsport 7 ۱۵ ۶ Xbox One
Wolfenstein II: The New Colossus ۱۸ ۷ Xbox One,PS4,PC
Super Mario Odyssey ۹ ۸ Nintendo Switch
Fallout 4 ۲۳ ۹ PS4,PC,Xbox One
Need For Speed Payback ۱۱ ۱۰ PS4,Xbox One,PC

 

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات