ساخت بازی Death Stranding رو به پایان است

ساخت بازی Death Stranding رو به پایان است

احمد هاتفی ۳۰ آبان ۱۳۹۶ نظرات

هیدئو کوجیما در جدیدترین اخبار بازی Death Stranding اعلام کرده است که کار ساخت هسته اصلی بازی Death Stranding به پایان رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

بدون شک کوجیما و ساخته هایش همیشه بحث برانگیز و جذاب هستند و اخیرا کوجیما کار بر روی بازی Death Stranding را بطور مرتب گزارش می دهد تا طرفدارانش پیش درآمدی را از یان عنوان داشته باشند.

حال کوجیما با حضور در یک برنامه تلوزیونی مربوط به گیم در کشور برزیل اعلام کرده است که بخش عظیمی از ساخت بازی Death Stranding به پایان رسیده است. البته این گفته کوجیما به این معنا نیست که بازی آماده عرضه است بلکه تیم توسعه دهنده این روزها مشغول در حال بهبود قسمت‌ های مختلف و همچنین اضافه کردن ویژگی‌ های جدید به بازی است. کوجیما فعالیت این روز‌های تیم توسعه روی بازی را به مرحله تدوین فیلم‌ ها تشبیه کرده است.

کوجیما در ادامه اعلام کرده است کار موشن کپچر و کار با بازیگران به پایان رسیده است و بطور کلی برنامه های ساخت بازی به خوبی پیش می رود. اما کوجیما بازهم تاریخی را برای انتشار این عنوان اعلامنکرده است و همچنین باید منتظر رویدادهای پیش رو باشیم تا ببینیم ایا کوجیما در یکی از آن ها طرفدارانش را خوشحال خواهد کرد یا خیر.

کوجیما همچنین اشاره‌ ای هم به خود بازی داشته و گفته که Death Stranding در کل یک تجربه تاریک و سورئال خواهد بود. به‌علاوه وقایع بازی در آینده‌ ای نزدیک جریان خواهند داشت، اما جهان بازی تفاوت‌ هایی با جهان واقعی ما دارد و در اصل شاهد یک جهان متفاوت خواهیم بود.

منبع:

GamingBolt

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات