تصاویر جدید بازی Monster Hunter World منتشر شد

تصاویر جدید بازی Monster Hunter World منتشر شد

احمد هاتفی ۲۹ آبان ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کپ کام به تازگی تصاویری زیبایی را از هیولاها و محیط های زیبای بازی Monster Hunter World منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Monster Hunter World جدیدترین قسمت از سری بازی های Monster Hunter می باشد که در نمایشگاه E3 امسال و طی کنفرانس شرکت سونی معرفی شد.

کپ کام به تازگی تصاویری را از این عنوان منتشر کرده است که چشم اندازهای خیره کننده ای را به تصویر می کشند و همچنین هیولاهای بازی را به ما نشان می دهند. همچنین در این تصاویر شاهد بخش هایی از City Hub هستیم.

در نهایت یکی دیگر از ویژگی‌ های بخش City Hub شرکت کردن در مبارزات است که شما می توانید با سلاح و تجهیزات مورد نظر خود با هیولاهای مختلفی مبارزه کنید.

همچنین تنظیمات شخصی نیز در قسمت Matchmaking وجود دارد و برای بازیکنان که می خواهند با سایر دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنند مفید خواهد بود. آن‌ ها می توانند گروه‌ هایی تا ۵۰ نفر را تشکیل داده که هر یک از این گروه‌ ها دارای مکان‌ های ملاقات خاصی است که بازیکنان می توانند از طریق ویزگی های اجتماعی این بخش به مانند ارسال پیام با یکدیگر در ارتباط باشند.

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ (دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان منتشر می شود. هنو تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان مشخص نیست.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات