تاریخ انتشار بازی SOMA برای Xbox One

تاریخ انتشار بازی SOMA برای Xbox One

احمد هاتفی ۲۸ آبان ۱۳۹۶ نظرات

بازی ترسناک SOMA در سال ۲۰۱۵ برای PC و PS4 منتشر شده و بزودی برای کنسول Xbox One نیز عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

SOMA یکی از عناوین ترسناک موفقی است که در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم های PC و پلی استیشن ۴ منتشر شد و توانست طرفداران این ژانر را راضی کند. حال این عنوان ترسناک قرار است در تاریخ ۱۰ آذر برای کاربران Xbox One در دسترس قرار بگیرد.

همزمان با انتشار نسخه ایکس‌ باکس وان، یک حالت جدید با نام Safe Mode نیز به این نسخه و نسخه پی‌ سی بازی اضافه خواهد شد. در حالت عادی، در طول ماجراجویی‌ تان در محیط بازی شاهد موجوداتی هستید که قادر به کشتن شما هستند، اما در حالت Safe Mode خبری از این موجودات نیست و تجربه‌ ای کاملا امن خواهید داشت.

سازندگان اعلام کرده‌ اند که هدف از ساخت این حالت، جذب کاربرانی بوده که فقط به دنبال لذت بردن از داستان و اتمسفر بازی هستند و علاقه‌ ای به المان‌ های ترس آن ندارند. همچنین هنوز مشخص نیست که این حالت چه زمانی به نسخه PS4 بازی اضافه می‌ شود.

داستان بازی SOMA

سایمون جَرت بعد از تصادفی شدید، نامزد خود را از دست می‌ دهد و خود نیز دچار آسیب مغزی می‌ شود. پزشکان تا حدود بسیار زیادی او را درمان می‌ کنند ولی هنوز ضایعات آن تصادف در مغز و ذهن سایمون، آزارش می‌ دهد.

سایمون بنا به توصیه‌ ی دوستی نزد پزشکی می‌ رود که ظاهرا روش درمانی تازه‌ ای برای درمان ضایعات مغزی ابدا کرده است. در این روش، مغز سایمون اسکن می‌ شود و نتایج آن به روش‌ های درمانی درخور ختم خواهد شد.

 

اسکن مغز سایمون انجام می‌ شود ولی او در حین عملیات از هوش می‌ رود. سایمون لحظاتی بعد به‌ هوش می‌ آید ولی نه در مطب پزشک معالجش؛ او خود را روی صندلی اسکنی در محیطی ناشناخته می‌ یابد.

SOMA,Frictional Games,Horror Games ,Xbox One,PS4,تاریخ انتشار بازی SOMA,تاریخ انتشار نسخه Xbox One بازی SOMA,داستان بازی SOMA,داستان بازی Soma,نسخه ایکس باکس وان بازی SOMA,نسخه ایکس باکس وان بازی Soma ,بازی ترسناک,بازی ترسناک سوما,سوما,ایکس باکس وان

سایمون که به شدت گیج شده متوجه می‌ شود نه تنها در جایی دیگر به‌هوش آمده که کالبد او چیزی نیست که قبلا درونش می‌ زیسته است! حال سایمون شروع به ماجراجویی خطرناکی می کند تا از محیط ترسناک اطرافش و اتفاقاتی که برایش افتاده سر دربیاورد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات