اطلاعات دومین Data Pack بازی PES 2018 منتشر شد

اطلاعات دومین Data Pack بازی PES 2018 منتشر شد

احمد هاتفی ۲۳ آبان ۱۳۹۶ نظرات

کونامی امروز اطلاعات دومین دیتا پک بازی PES 2018 را اعلام کرد که موارد مختلفی از جمله دو استادیوم و دیوید بکهام را به بازی اضافه خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی PES 2018 در تاریخ ۲۱ شهریور روانه بازار شده است و کونامی اعلام کرده بود که برای افزودن چهره های لایسنس شده بازیکنان و جزئیاتی مثل استادیوم های جدید، آپدیت هایی را تحت عنوان Data Pack منتشر خواهد کرد تا این بازی موازی باتغییرات بازیکنان و حال و هوای ورزشگاه ها پیش برود و حسی کاملا طبیعی القا کند.

مهر ماه اولین آپدیت بازی یا Data Pack 1 منتشر شد و شامل جزئیاتی از جمله اضافه شدن چهره ۱۱۷ بازیکن است و بازیکنانی مثل لوییس سوارز، نیمار و روملو لوکاکو از این پس با چهره بهتر و طبیعی‌ تری در بازی ظاهر شدند. علاوه بر این، تصویر بیشتر از سه هزار بازیکن هم به بخش ترکیب تیم‌ ها اضافه شده است و شاهد تصویر واقعی این بازیکنان در هنگام چینش ترکیب خواهیم بود.

حال کونامی اطلاعات و تاریخ انتشار دومین دیتا پک را اعلام کرده است. اولین ویژگی دیتا پک دوم بازی، بهبود چهره ۴۰ بازیکن مختلف در بازی شامل فیلیپ کوتینیو، دوناروما و آندره سیلوا است.

از طرف دیگر، در این دیتا پک شاهد اضافه شدن دو ورزشگاه به بازی هستیم که امارات، ورزشگاه خانگی آرسنال و همچنین ورزشگاه ملی شیلی خواهند بود. بهبود ۶۰ لباس تیم‌ ها، اضافه شدن ۹ کفش جدید و همچنین اضافه شدن هزار تصویر واقعی بازیکنان در قسمت تغییر ترکیب تیم‌ ها، از دیگر ویژگی‌ های دیتا پک دوم بازی هستند.

اما یکی از ویژگی های جالب و هیجان انگیز Data Pack 2 اضافه شدن دیوید بکهام، اسطوره تیم ملی انگلستان به بازی PES 2018 می باشد. این بازیکن افسانه به بخش My Club بازی PES 2018 افزوده شده است و از این به بعد می توانید در تیم خود از او استفاده کنید.

دومین Data Pack بازی PES 2018 قرار است در تاریخ ۲۵ آبان منتشر شود. همچنین از اینجا می توانید اطلاعات اولین دیتا پک را مطالعه نمایید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات