ویدیو: لایو اکشن بازی Star Wars Battlefront II

ویدیو: لایو اکشن بازی Star Wars Battlefront II

احمد هاتفی ۲۳ آبان ۱۳۹۶ نظرات

سونی و الکترونیک آرتز در اخبار جدید بازی Star Wars Battlefront 2 تریلر لایو اکشن جدیدی را از این عنوان منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Star Wars Battlefront 2 یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که نسبت بخ نسخه اولش تغییرات چشمگیری را داشته است و از نظر داستان هم بسیار غنی تر می باشد.

کمپانی های سونی و الکترونیک آرتز (EA) در جدیدترین اخبار این عنوان لاو اکشن زیبایی را از آن ارائه کرده اند. این لایو اکشن دو کودک را می‌ بینیم که شیفته دنیای جنگ ستارگان هستند، اما از لحاظ گرایش به ائتلاف شورشیان (Rebel Alliance) یا امپراتوری کهکشان (Galactic Empir) متفاوت از یکدیگر عمل می‌ کنند.

همزمان با بالا رفتن سن و علاقه روز‌افزون آن‌ ها به دنیای Star Wars، رقابت نیز وارد ابعاد متفاوتی می‌ شود؛ از ساخت خانه‌ های درختی براساس گروه مورد علاقه تا شوخی‌ های مختلف. این تضاد نهایتا به نبردی بزرگ بین نیرو‌های Light و Dark منجر می‌ شود که هر دوی آن‌ ها در خط مقدم آن حضور دارند.

داستان بازی Star Wars Battlefront 2 امپراتور پالپاتین است که قصد دارد برای همیشه نیروهای مقاومت را از بین ببرد. عنوان Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ آبان برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشرخواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر لایو اکشن بازی Star Wars Battlefront 2 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات