تاریخ انتشار نسخه PC بازی Injustice 2 مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه PC بازی Injustice 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۶ آبان ۱۳۹۶ نظرات

پس از انتظارت بسیار استودیو ندررلم تاریخ انتشار نسخه رایانه های شخصی بازی مبارزه ای Injustice 2 را اعلام کرد. با گیمر همراه باشید.

 

شهریور امسال بود که امسال اعلام شد بازی مبارزه ای Injustice 2 در خرده فروشی ها برای رایانه های شخصی لیست شده است و بازی بازان می توانند بزودی این بازی را در رایانه های خود تجربه کنند.

بتای عمومی بازی از امروز آغاز شده و تا پایان روز ۱۰ نوامبر (جمعه ۱۹ آبان) ادامه دارد. تاریخ انتشار نسخه‌ی اصلی بازی Injustice 2 برای PC نیز فقط چهار روز بعد از پایان بتای عمومی بازی یعنی ۲۳ آبان است. همچنین شخصیت جدید Hellboy نیز همزمان با انتشار نسخه‌ی پی‌ سی به Injustice 2 اضافه می‌ شود.

بازی Injustice 2 نسبت به نسخه اولش بهبودهای چشم گیری را داشته است و ویژگی های جدیدی در این عنوان گنجانده شده است.

از جمله ویژگی های جدید این بازی شخصی سازی کاراکترهای بازی می باشد که برای هر قهرمان، لباس‌ ها و قدرت‌ های ویژه‌ی متعددی موجود است و با به‌ دست آوردن آن‌ ها می‌ توانید شخصیت خود را نسبت به دیگران متمایز کنید و زوایای وسیع‌ تری از کنترل شخصیت مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشید.

بازی Injustice 2 در حال حاضر در دست کاربران PS4 و Xbox One قرار دارد و نسخه PC این عنوان در تاریخ ۱۹ آبان منتشر خواهد شد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات