ویدیو: تریلر بازی Dreams به مناسبت حضور در مراسم PSX

ویدیو: تریلر بازی Dreams به مناسبت حضور در مراسم PSX

احمد هاتفی ۱۶ آبان ۱۳۹۶ نظرات

سونی بالاخره پس از چندین سال نمایش جدیدی از بازی زیبای Dreams را بمناسبت حضور در مراس PSx منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

با غیبت بازی Dreams در نمایش هفته گیم‌ پاریس شرکت سونی، بسیاری از بازی‌ بازان و طرفداران نگران شدند که این عنوان کاملا به دست فراموشی سپرده شده و روند توسعه و ساخت آن لغو گشته است.

اما پس از پایان نمایش، رئیس استودیوی مدیا مولکول، آقای Siobhan Reddy درباره بازی صحبت کرد و گفت که روند توسعه و ساخت بازی Dreams رو به جلو به پیش می‌ رود. حال، به تازگی اعلام شده است که بازی Dreams در رویداد PSX 2017 سونی حضور دارد و قرار است اطلاعات جدیدی از این بازی بشنویم.

سازندگان این بازی اعلام کرده اند که این عنوان در مراسم PSX سونیحضور خواهد داشت و به افتخار این رویداد تیزری را منتشر کرده اند. در حقیقت، بازی Dreams مدت بسیار زیادی را در سکوت خبری به سر می‌ برد و طرفداران را نگران کرده بود و می‌ توان گفت این تیزر تریلر با این که بسیار کوتاه است اما امید بسیاری را به بازی‌ بازان و طرفداران می‌ دهد.

با وجود این تریلر، هم‌ اکنون می‌ دانیم که می‌ توانیم چیز های بیشتری از بازی Dreams در رویداد PSX 2017 ببینیم و بشنویم.

مراسم PSX 2017 در تاریخ ۹ و ۱۰ دسامبر (۱۸ و ۱۹ آذر) در Anaheim برگزار خواهد شد و سونی یک روز قبل از این رویداد یعنی در ۸ دسامبر کنفرانس خود را برگزار و عناوین جدید خود را برای بازی بازان معرفی خواهد کرد.

در ادامه می توانید تیزر تریلر جدید بازی Dreams را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات