اطلاعات جدید نسخه نسل هشتمی بازی L.A Noire

اطلاعات جدید نسخه نسل هشتمی بازی L.A Noire

احمد هاتفی ۰۵ آبان ۱۳۹۶ نظرات

راکستار پس از تایید نسخه نسل هشتمی بازی L.A Noire، به تازگی اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تابستان امسال راکستار خبری بسیار خوب را برای طرفداران این کمپانی محبوب منتشر ساخت و اعلام کرد که عنوان L.A Noire را برای کنسول های نسل هشتمی باز سازی خواهد کرد.

حال اطلاعاتی از این عنوان منتشر شده است که گرافیک بالای بازی را یاد آور می شود و همچنین داستانی جنایی و کارآگاهی در دوران طلایی هالیوود یعنی دهه‌ی ۱۹۴۰ را روایت می‌ کتد.

این بازی شما را در نقش افسری در اداره‌ ی پلیس لس‌ آنجلس به نام کول فلپس (Cole Phelps) قرار می‌ دهد و با جنایات و درگیری‌ های مختلفی مواجه می‌ سازد. بازی به راستی روایتگر یک داستان غنی و زیباست به طوری که هر بخش از مکالمات آن میان (شخصیت‌های غیر کنترل بازی) مهم بوده و کمک به سزایی به حل پرونده‌ ها می‌ کند.

داستان بازی از کتاب نویسنده معروف جیمز الروی که نام آن (l.anoire و l.a.confidential) هست الهام گرفته شده است که خود مک نامارا (نویسنده و کارگردان بازی) به آن اشاره کرده بود.

پس بر این اساس، تمامی پرونده‌ ها و اماکن بازی براساس وقایع آن سال‌ ها یعنی دهه ۴۰ تا۵۰ اتفاق افتاده‌ است. برای مثال در یکی از مراحل بازیکن مسئول حل پرونده مشکوکی می‌ شود و باید از فردی بازجویی کند؛ اگر موفق از بازجویی بیرون آید یا از همان اتاق بازجویی مورد تشویق رئیس خود قرار می‌گیرد.

 L.A Noire,Rock Star,Rockstar Games,Team Bondi,Nintendo Switch,PS4,Xbox One,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی L.A Noire,L A Noire,بازی جدید راکستار,راکستار گیمز,بازی های راکستار

نسخه ریمستر بازی L.A Noire کاملا بهبود یافته خواهد بود و در بهترین حالت گرافیکی خود راهی هر کنسول خواهد شد و همچنین از تمامی محتویات الحاقی بازی بهره می‌ برد.

بازی L.A Noire در تاریخ ۲۳ آبان برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

منبع:

RockstarGames

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات