لباس‌های جدید شخصیت‌های بازی Street Fighter V

لباس‌های جدید شخصیت‌های بازی Street Fighter V

احمد هاتفی ۲۹ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Street Fighter V جدیدا لباس های جدیدی را از بازی معرفی کرده اند تا بازی بازان بتوانند کاراکترهای خود را بیشتر شخصی سازی کنند. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی کپ کام و استودیو Dimps به تازگی با انتشار تصاویری مدعی شده اند که در بروزرسانی جدید بازی فایتینگ Street Fighter V لباس های جدیدی را به این عنوان اضافه خواهند کرد تا بازی بازان بیشتر از پیش بتوانند شخصیت های بازی خود را شخصی سازی کنند.

به نظر می رسد لباس جدید شخصیت Zangief بر اساس نوعی زرهی ساخته شده است و لباس کاراکتر Karin از لباس سوارکاری الهام گرفته شده است. همچنین لباس جدید شخصیت Kolin تم زمستانی خواهد داشت.

لباس های جدید مذکور قرار است در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) برای بازی Street Fighter V منتشر شوند. فعلا قیمت این لباس ها مشخص نشده است. اما خبر دیگر این که به احتمال زیاد کاراکتر جدید بازی استریت فایتر V یعنی شخصیت Zeku قرار است هم زمان با این لباس های جدید منتشر شود.

همچنین چند وقت پیش نسخه Arcade Edition بازی Street Fighter V معرفی شد که قرار است در تاریخ ۲۶ دی روانه بازار شود. اطلاعات کامل نسخه آرکید بازی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات