ویدیو: تریلر جدید بازی Hellblade با محوریت روز جهانی سلامت روان

ویدیو: تریلر جدید بازی Hellblade با محوریت روز جهانی سلامت روان

احمد هاتفی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice به مناسبت روز جهانی سلامت روان، تریلری را با محوریت این موضوع منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

اگر بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را بشناسید حتما می دانید که داستان بازی درباره زندگی شخصی است که با مشکلات روانی و درگیری‌ های ذهنی زیادی دست‌ و‌ پنجه نرم می‌ کند و این مشکلات، تا پایان بازی با وی همراه خواهد بود.

در راستای همین موضوع استودیو سازنده؛ استودیو Ninja Theory تریلری را با محوریت روز جهانی سلامت روان از این بازی منتشر کرده است و شاهد صحنه هایی زیبا و آهنگی بی نظیر هستیم و این خبر از ریزبینی و توجه بسیار بالای تیم سازنده به بازی می دهد.

روز جهانی سلامت روان مصادف است با ۱۸ مهر ۱۳۹۶ که سازندگان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، آن را گرامی داشته اند. با اینکه این بازی امتیازات و جوایز بسیار زیاد و ارزشمندی را کسب کرده است، اما در این تریلر و بر خلاف دیگر بازی‌ ها، هیچ یاد و نامی از این جوایز برده نشده و ما در ویدئو، تنها شاهد تصاویری هستیم که بازیکنان از طریق قابلیت Photo Mode ، آن ها را به ثبت رسانده اند. از طرفی دیگر در این ویدئو، تعدادی از پیام‌ های مثبت طرفداران این بازی، به نمایش در خواهند آمد.

استودیو نینجا تئوری اعلام کرده است که تمام درآمد حاصل از فروش بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را جمع آوری کرده و به خیریه Rethink اهدا خواهند کرد. این خیریه سعی دارد به وضعیت بیماران و افرادی که به مشکلات روانی مبتلا هستند، با تغییر در نگاه آن ها به زندگی، بهبود ببخشد.

تریلر جدید بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را می توانید در زیر تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات