قرارداد کونامی با باشگاه آرسنال در بازی PES 2018

قرارداد کونامی با باشگاه آرسنال در بازی PES 2018

احمد هاتفی ۱۹ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کونامی بعد از عقد قراداد همکاری با تیم فولام انگلستان حال خبر از شروع همکاری با تیم آرسنال شهر لندن را اعلام کرده است. با گیمرهمراه باشید.

 

چندی پیش بود که کمپانی کونامی اعلام کرد با تیم باشگاهی فولام انگلیس به توافق رسیده است تا با هم همکاری دو طرفه ای را آغاز کنند.

حال بعد از فولام دیگر باشگاه انگلیسی یعنی آرسنال حاضر به شروع همکاری با بازی PES 2018 شده است. به نظر می‌ رسد کمپانی Konami مبلغ قابل توجهی را برای این قرارداد پیشنهاد داده است تا به عنوان شریک تجاری تیم آرسنال انتخاب شود.

تیم آرسنال در حال حاضر سومین تیم قدرتمند شهر لندن محسوب می‌ شود و در مسابقات لیگ اروپا نیز حضور دارد. طبق این قرارداد احتمالا تعداد زیادی از بازیکنان معروف تیم آرسنال به همراه ورزشگاه اختصاصی این تیم یعنی امارات در بازی PES 2018 بار دیگر شبیه‌ سازی خواهند شد.

قبل این هم اعلام شده بودکه تیم لیورپول دیگر تیمی است که کونامی همکاری با این باشگاه را آغاز کرده است و در حال اسکن دقیق چهره ها و کادر فنی این تیم است تا این تیم با کیفیت و زیبایی هر چه تمام تر در عنوان PES 2018 ظاهر شوند.

بنابراین اسکن سه بعدی از بازیکنان تیم آرسنال نیز در حال انجام است و همانطور که در تصویر این خبر نیز مشاهده می‌ کنید، چهره سه بازیکن این تیم یعنی مسعوت اوزیل، هکتور بیرین و الکساندر لاکازت به صورت کامل با استفاده از اسکن سه بعدی شبیه سازی شده است.

بازی PES 2018 در تاریخ ۲۳ شهریور برای پلتفرم های ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و پی سی منتشر شده است و همچنین اولین بروزرسانی این بازی تحت عنوان Data Pack 1 منتشر شده است که اطلاعات مربوط به آن را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

منبع:

Eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات