آهنگسازی فیلم A Wrinkle in Time توسط رامین جوادی

آهنگسازی فیلم A Wrinkle in Time توسط رامین جوادی

امیر پورمحمد ۰۹ مهر ۱۳۹۶ نظرات

رامین جوادی به پروژه جدید دیزنی  (Disney) پیوست. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش این خبر که فیلم جدید دیزنی با نام A Wrinkle in Time ساخته می ‌شود منتشر شد. اکنون نیز این خبر که رامین جوادی موسیقی این فیلم را خواهد ساخت تائید گردید. این فیلم به کارگردانی ایوا دوورنی (Ava DuVernay) اقتباسی از کتاب کلاسیکی به همین نام و به نویسندگی مدلین ال انجل (Madeleine L’Engle) است.

با توجه به عکس هایی منتشر شده توسط ایوا در اینستاگرام این فیلم در مراحل پیش‌تولید به سر می ‌برد.

این فیلم داستان دختری به نام مگ مورای با بازیگری استورم رید (Storm Reid) را روایت می ‌کند که با برادر و همکلاسی خود کالوین وارد ماجراجویی می ‌شوند تا پدر خود را پیدا کند. پدر او در طی انجام تحقیقاتی اسرارآمیز ناپدید شده است. این ماجراجویی آن ‌ها را وارد سفری در زمان و مکان می‌کند.

فیلم,فیلم جدید,دیزنی,فیلم جدید دیزنی,رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت,آهنگ جدید رامین جوادی,همکاری رامین جوادی و دیزنی,اینستاگرام رامین جوادی, Disney,Ramin Javadi,A Wrinkle in Time,Madeleine L’Engle

ایوا دوورنی با انتشار پستی در توییتر و اینستاگرام همراهی رامین جوادی را در این فیلم تائید کرد. او همراه با تحسین رامین جوادی در مورد وی این ‌گونه می ‌گوید:

“من چندین سال است که به آهنگ‌ های او گوش می ‌دهم و هر بار با گوش کردن به آن‌ ها به وجد می ‌آیم. من مفتخر هستم که اعلام کنم رامین جوادی به پروژه A Wrinkle in Time پیوست.”

 

امیدواریم فیلم A Wrinkle in Time یا این آهنگساز موفق شود.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات