ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی FIFA 18 در کنسول سوییچ

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی FIFA 18 در کنسول سوییچ

احمد هاتفی ۰۸ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز اولین گیم‌پلی از بازی FIFA 18 را که بر روی کنسول نینتندو سوییچ اجرا شده است را منتشر کرده است. با گیمرهمراه باشید.

 

یکی از چالش های الکترونیک آرتز در چند وقته اخیر معرفی بازی فیفا ۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ بوده است.

بسیاری گفته بودند بازی در کنسول سوییچ با افت فریم مواجه خواهد شد و همچنین صحبت هایی درباره گرافیک آن نیز شده بود، و با انتشار اولین تریلر از گیم پلی این عنوان بر روی نینتندو سوییچ معلوم شد که شایعات چندان هم دوراز ذهن نبوده اند و بازی در لحظاتی با افت فریم و گرافیک همراه هست و حتی گرافیکی در سطح کنسول های نسل پنجم ارائه می دهد.

نسخه سوییچ فیفا ۱۸ بیشتر ویژگی‌ ها، تیم‌ها و بازیکنان نسخه کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را در اختیار دارد، اما با تکنولوژی پایین‌ تری اجرا می‌ شود.

سوییچ از تکنولوژی مشابه با دو نسخه پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ استفاده می‌ کند. با توجه به تریلر گیم‌پلی منتشر شده از نسخه سوییچ، شاهد کاهش گرافیک بازی در حالت خانگی و رزولوشن ۱۰۸۰p هستیم. در ضمن، بخش داستانی فیفا یعنی The Journey هم در نسخه سوییچ وجود ندارد. با وجود این، بخش فیفا آلتیمیت تیم در بازی حاضر است.

الکترونیک آرتز در چند ساله گذشته موتر بازی سازی خود را به فراست بایت تغییر داده است و همین باعث شده است تا نسخه سوییچ فیفا ۱۸ با نسخه های دیگر آن تفاوت هایی را داشته باشد.

در ادامه می توانید تریلر گیم پلی بازی FIFA 18 را بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشاهده کنید که شامل یک مسابقه کامل بوده و در حالت قرارگیری نینتندو سوییچ روی داک، ضبط شده است.

در حالت خانگی، سوییچ بازی فیفا ۱۸ را در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌ کند. با این حال شاهد کیفیت پایین مدل شخصیت‌ ها و لبه‌ های دندانه‌ دار آن‌ ها هستیم و مجموعا کیفیت بازی از استانداردهای روز کمی پایین‌ تر است.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

Venture Beat

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات