محتویات Outbreak Day بازی The Last of Us Part II

محتویات Outbreak Day بازی The Last of Us Part II

احمد هاتفی ۰۶ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی سونی با توجه به چهارمین سالگرد بازی The Last of Us، محتویات جدیدی را برای Outbreak Day بازی The Last of Us Part II معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تقریبا ۵ سال از انتشار بازی The Last of Us و هواداران این عنوان همچنان منتظر انتشار قسمت دوم این شاهکارهستند. در دنیای بازی The Last of Us، روز آغاز شیوع ویروس را که مصادف با تاریخ ۲۶ سپتامبر است، روز Outbreak می‌نامند؛ روزی که آغاز درگیری‌ها و سرنوشت پیچیده‌ی شخصیت‌ های این بازی به‌ حساب می‌ آید.

هرچند برای استودیو ناتی داگ و نیز طرفداران این بازی، ۲۶ سپتامبر معنای دیگری نیز دارد. در این تاریخ کمپانی ناتی داگ با انواع و اقسام سورپرایزهای مختلف مانند تخفیف در قیمت بازی، بسته‌های الحاقی و سایر محصولات وابسته به The Last of Us به استقبال طرفداران می‌رود.

حال کمپانی سونی به رسم هر سال سوپرایزهایی را برای طرفداران این بازی به ارمغان آورده است و آیتم هایی را در این راستا معرفی کرده است.

امسال (۴ مهر) که مصادف با چهارمین سالگرد شیوع ویروس است، کمپانی سونی بیشتر روی قسمت دوم این عنوان تمرکز داشته است و آیتم هایی را که معرفی کرده است این موضوع را تصدیق می کنند.

کمپانی سونی به مناسبت شیوع ویروس سه آیتم را معرفی کرده است:

  1. اولین آیتم به پوستری با طراحی هنرمندی به نام کوین تانگ تعلق دارد. این پوستر از امروز تا روز جمعه، ۲۹ سپتامبر (۷ مهرماه) برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد و پس از این تاریخ دیگر نشانی از آن نخواهید دید!
  2. آیتم دوم چیزی نیست جز تم پلی استیشن ۴ بازی The Last of Us: Part II که در آن علاوه بر محیط پوشیده از گیاهان این بازی، علامت فایرفلای‌ها که اولین بار در تریلر این قسمت از بازی به نمایش درآمده بود، به همراه کی‌تون‌های مخصوص و نیز افکت‌های انیمیشنی به چشم می‌خورد. علاوه بر این تم جدید، تم سال گذشته Outbreak Day این بازی نیز از امروز تا تاریخ سوم اکتبر (۱۱ مهرماه) به‌صورت رایگان در دسترس خواهد بود.
  3. آیتم سوم تی‌شرتی با طرح لوگوی بازی The Last of Us: Part II می باشد. برای تهیه این تی‌شرت مخصوص و نیز استفاده از تخفیف‌های دیگر به روی محصولات بازی The Last of Us، می‌توانید به فروشگاه محصولات پلی‌استیشن مراجعه کنید.

در آخر اعلام شده است بازیکنانی که عنوان The Last of Us را تجربه نکرده اند می توانند آن را با تخیفیف ۵۰ درصدی تهیه کنند و همچنین بسته الحاقی Left Behind‌ را به قیمت ۵ دلار خریداری کنند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات