نسخه Game Of The Year بازی Fallout 4 منتشر شد

نسخه Game Of The Year بازی Fallout 4 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۵ مهر ۱۳۹۶ نظرات

بتسدا پس از گذشت ۲ سال از عرضه بازی Fallout 4، امروز نسخه Game Of The Year این عنوان را به همراه نسخه محدود Pip-Boy Edition منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی فال اوت ۴ یکی از بازی های جهان باز بی نظیر کمپانی بتسدا است که در زمان خود غوغایی بپا کرد و هنوز هم بازیکنانی این عنوان را تجربه میکنند و از آن دسته بازی هایی است که هیچ گاه مخاطبش را دلسرد و خسته نمی کند.

حال بعد از گذشت ۲ سال از عرضه این بازی کمپانی بتسدا امروز نسخه Game Of The Year این عنوان را منتشر کرده است. بسته‌ی Game Of The Year بازی Fallout 4 نیز مانند رسم همیشگی نسخه‌های Game Of The Year، شامل تمامی محتویات و بسته‌های الحاقی خواهد بود که تاکنون برای Fallout 4 منتشر شده است.

بسته  شامل بسته الحاقی های زیر خواهد بود:

  • Nuka-World
  • Valut-Tec Workshop
  • Contraptions Workshop
  • Far Harbor
  • Wasteland Workshop
  •  Automatron

همچنین این نسخه دارای دارای تمامی آپدیت ها و مادهایی است که تا بحال برای آن عرضه شده است.

بازی Fallout 4: Game Of The Year Edition با قیمت ۶۰ دلار عرضه شده است. کاربران ساکن در آمریکای جنوبی هم با کمی هزینه‌ی بیشتر می‌توانند نسخه‌ی محدود Pip-Boy Edition بازی را با قیمت ۱۰۰ دلار تهیه کنند. این بسته علاوه بر نسخه‌ی GOTY بازی شامل یک نسخه‌ی فیزیکی از مچ‌بند Pip-Boy خواهد بود. کاربران می‌توانند با متصل کردن این مچ‌بند به تلفن همراه خود، تجربه‌ای شبیه به بازی را برای خود شبیه‌سازی کنند.

نسخه Game Of The Year بازی فالوت ۴ و نسخه Pip-Boy Edition برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One منتشر شده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات