ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی NHL 18

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی NHL 18

احمد هاتفی ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز ترلیر زمان انتشار بازی NHL 18 را منتشر کرده است که حاوی صحنه هایی جالب از این عنوان شبیه ساز ورزش هاکی می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

هاکی یکی از ورزش های محبوب می باشد و کمپانی الکترونیک آرتز مثل همیشه توانسته در زمینه ساخت عناوین ورزشی موفق ظاهر شود و این بار نوبت بازی NHL 18 می باشد.

بازی NHL 18 این بار با تغییرات بسیاری همراه بوده است و این تغییرات در راستای بهبود سیستم بازی و پیشرفت کنترل بازی بوده است تا بازی بازان بسیاری به سمت این عنوان جذب شوند.

به عنوان مثال این نسخه دارای حالتی جدید به نام سه به سه است که در جریان آن می‌توانید مسابقات متنوع‌تر و سرعتی‌تری را تجربه کنید. همچنین بازی دارای یک سیستم حمله و دفاع جدید است. برای مثال از این پس می‌توانید چوب هاکی را در یک دست خود گرفته و از میان پای بازیکنان نیز شوت بزنید.

به میزان پیشرفت بخش تهاجمی بازی، سیستم دفاعی بازی نیز پیشرفت چشم گیری را شاهد بوده است و در کل بازی خیلی دلچسب تر از گذشته اجرا خواهد شد.

شان رمجانگسینگ، تهیه کننده ارشد بازی NHL 18 در این باره می‌گوید:

“نسل جدیدی از بازیکن‌ها پا به ورزش NHL گذاشته‌اند. جایی که شاهد بازیکن‌هایی نظیر کانر مک‌دیوید هستیم؛ شخصی که بسیار سرعتی‌تر، خلاق‌تر و تواناتر از بازیکن‌هایی است که تا به حال دیده‌ایم. همچنین بسیار خوشحالیم که ویژگی‌های جدیدی نظیر قابلیت‌ها و توانایی‌های دیوانه کننده و حالت سه به سه را برای شما به ارمغان آورده‌ایم.”

بازی NHL 18، در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر شده است.

در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی NHL 18 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات