بازی Injustice 2 برای PC لیست شد

بازی Injustice 2 برای PC لیست شد

احمد هاتفی ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

وب‌سایت فروشگاه آمازون، شعبه فرانسه بازی Injustice 2 را که قبل این برای PS4 و Xbox One منتشر شده است را برای رایانه‌های شخصی لیست کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

شاید یکی از بهترین اخبار برای PC بازان، خبر عرضه بازی Injustice 2 برای رایانه های شخصی باشد.

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۹۶ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است و به یکی از بهترین عناوین فایتینگ در چند ساله اخیر تبدیل شده است. همچنین پیشرفت ها و بهبودهایی که در این عنوان به عمل آمده است این بازی را از نسخه اول آن کاملا متمایز کرده است.

به دنبال همین استقبال گرم از سوی طرفداران بازی های فایتینگ و دریافت نمره های عالی از سایت های معتبر، PC بازان در سراسر جهان خواستار انتشار این بازی برای رایانه ای شخصی شدند و نهایتا امروز وب‌سایت فروشگاه اینترنتی آمازون در فرانسه این بازی را برای رایانه های شخصی لیست کرده است.

طبق فهرست جدیدی که خرده فروشی آمازون فرانسه در وب‌سایتش قرار داده، گویا Injustice 2 قرار نیست بیش از این در انحصار کنسول‌های خانگی بماند. این فهرست نسخه‌ی Deluxe Edition بازی را بدون هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد زمان عرضه یا هیچ توضیح مشابه دیگری نشان می‌دهد که به‌طور واضح برای پلتفرم پی‌سی لیست شده است. قابل ذکر است که خرده‌فروشی اروپایی Game Mania نیز این بازی را حتی با باکس‌آرت کامل برای کامپیوترها لیست کرده است.

قبل این سابقه نداشته است که استودیو ندررلم خود بازی هایش را بر روی PC پورت کند و همیشه پای شرکت دومی در میان بوده است تا این کا را بکند. شاید داستان Injustice فرق داشته باشد و این استودیو قصد داشته باشد این کار را خود بر عهده بگیرد.

پورت اصلی و کابوس‌وار Mortal Kombat 10 به دست کمپانی High Voltage انجام شد؛ اگر‌چه برادران وارنر در نهایت آن را با QLOC تعویض کرد و این کمپانی بود که توانست نسخه‌ی سالم و پایداری از بازی را روی پی‌سی عرضه کند.

گفته می شود نسخه PC بازی Injustice 2 کامل خواهد بود و دارای تمامی بسته های الحاقی که قرار است برای این بازی منتشر شود را داراست.

حال باید منتظر ماند و دید استودیو ندررلم چه اطلاعاتی را در این باره منتشر خواهد کرد و سیستم مورد نیاز این عنوان چه خواهد بود.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات