تاریخ انتشار بازی Tale of Ronin

تاریخ انتشار بازی Tale of Ronin

احمد هاتفی ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Tale of Ronin که استودیویی ایرانی می‌باشد، تاریخ انتشار این عنوان را سال ۲۰۱۸ اعلام کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

Dead Mage استودیویی ایرانی است که ساخت بازی هایی مثل گرشاسپ و Shadow Blade: Reload را در کارنامه خود دارد. این استودیو چند وقت پیش تریلری را از عنوان جدید خود منتشر کرد که درباره سامورایی ها می باشد و Tale of Ronin نام دارد.

امیر فصیحی مدیرعامل استودیو Dead Mage، به تازگی مصاحبه ای را با سایت DualShockers داشته است و در این گفتگو اعلام شده است که هدف آن ها انتشار بازی Tale of Ronin در سال ۲۰۱۸ است. همچنین اقای فصیحی در ادامه بیان داشته اند که این بازی فعلا برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، ویندوز، مک و لینوکس تایید شده است.

فصیحی اعلام کرده است که آن‌ها احتمال انتشار بازی برای نینتندو سوییچ را هم بررسی می‌کنند. وی در همین مورد گفته است:

“من با اولین کنسول نینتندو عاشق بازی‌های ویدیویی شدم و علاقه خاصی به کنسول‌های این شرکت دارم. به همین دلیل هم قطعا احتمال انتشار بازی برای سوییچ را بررسی خواهیم کرد.”

بازی Tale of Ronin قصد دارد که این بار بعد انسانی سامورایی‌ها را به نمایش بکشد. در جایگاه یک سامورایی مستقل در دنیای پر از خشونت و بی‌رحمی دوام بیاورید و به جنگ در دنیای آشفته بروید.

یک اثر نقش‌آفرینی که خیانت‌ و وفاداری را به همراه جنگ و صلح به تصویر می‌کشد که با عنصر‌های افتخار قرار است خود را به کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی برساند.

صرفا قرار نیست این مبارزین افسانه‌ای ژاپنی را به‌عنوان یک ماشین کشت و کشتار در بازی ببینیم و جنبه‌های شخصیتی دیگر آن‌ها نیز در بازی به تصویر کشیده خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات