تصاویر و اطلاعات جدید بازی God of War

تصاویر و اطلاعات جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کوری بارلوگ؛ کارگردان جدیدترین نسخه بازی خددای جنگ، به تازگی تصاویر و اطلاعات جدیدی را درباره این عنوان منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدا شاهد انتشار تصاویر جدید و زیبایی از بازی God of War هستیم. در همین راستا کوری بارلوگ کارگردان این نسخه با انتشار تصاویر جدیدی، اطلاعاتی را درباره آن ها عرضه کرده است.

زبان پایه‌ی بازی الدر فوثارک (Elder Futhark) است، ولی قلمروهای مختلف به زبان خاص خود سخن می‌گویند و این امکان وجود دارد که برخی از این زبان‌ها را یاد بگیرید. از سوی دیگر ترجمه‌ی برخی از کتیبه‌ها ممکن است قسمت‌هایی از بازی یا ماجراجویی‌های مخفی را آشکار کند.

در این بازی شاهد سحر و جادوهایی در قالب کلمات، افسون ها و زبان رونی (الفبایی که پیش از پذیرش آیین ترسایی و اندکی پس از آن برای نوشتن زبان‌های ژرمنی در اسکاندیناوی و جزیره‌های بریتانیا استفاده می‌شد) خواهیم بود.

کوری بارلوگ برای مثال درباره سحر و جادوها گفته است:

“جادوی زمین (Earth Magic) کریتوس را قادر می‌سازد تا یک مورد (آیتم) سحر‌آمیز را آزاد کند و به این ترتیب آترئوس داستان‌هایی را که مادرش برای او تعریف کرده است به یاد آورد.”

خط رونی در بازی پرکاربرد خواهد بود و کریتوس و آترئوس باید برای حل معماهای مختلف تصمیمات دقیقی را بگیرند. همچنین خط رونی شخصیت ها را با انرژی جادویی به جهان بازی وصل می کند و استفاده از این انرژی از طریق خاکوبی های روی بدن آن ها ممکن است.

کوری بارلوگ در ادامه گفته است که خدایان نورس (اسکاندیناوی) با خدایان یونان تفائت زیادی دارند. یکی اینکه خدایان یونان مردم را برای انجام کارهای خود سوق می دادند اما خدایان نورس حالتی زمینی و واقع‎گرایانه دارند و زیادی عجیب و غریب نیستند.

به طور کلی خدایان نورس به سه نوع آسیر، ونیر و جاینت‌ها (غول‌ها) تقسیم می‌شوند. آسیر‌ها از تمام لحظات زندگی خود بیشترین استفاده را می‌برند و همیشه آماده‌ی نبرد و خوشگذرانی هستند.

در سوی دیگر ونیر‌ها قرار دارند که خود را با طبیعت هماهنگ کرده‌اند و حافظ تعادل و نگهبانان سحر و جادو هستند. جاینت‌ها نیز کسانی هستند که چیز‌های شگفت‌انگیزی را خلق می‌کنند و نهایتا در نبرد میان آسیرها و ونیرها گرفتار می‌شوند.

عنوان جدید God of War قرار است در سه ماهه اول ۲۰۱۸ راهی بازار شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات