ویدیو: معرفی رسمی بازی Dead Rising 4 برای PS4

ویدیو: معرفی رسمی بازی Dead Rising 4 برای PS4

احمد هاتفی ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کپ‌کام اعلام کرده است که بازی Dead Rising 4 در ماه دسامبر ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

سال گذشته بود که عرضه بازی Dead Rising 4 برای پلتفرم های PC و Xbox One تایید شد. اما این عنوان آن گونه که باید و شاید موفق ظاهر نشد و حتی نتوانست بیش از یک میلیون نسخه به فروش برساند.

حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Dead Rising 4، به تازگی اعلام کرده است که این عنوان به همراه تمام بسته های الحاقی منتشر شده برای آن در ماه دسامبر برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

جزییات کامل نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

  • نسخه نهایی عنوان Dead Rising 4 با تمام تنطیمات مربوط به درجه سختی بازی
  • تمامی بسته های الحاقی منتشر شده برای این عنوان که شامل Stocking Stuffer Holiday Pack Frank Rising و Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf می شود.
  • تمامی محتویات و بسته های هدیه این بازی که از جمله آن ها می توان به Street Fighter Outfit Pack ،My Bloody Valentine Pack ،Candy Cane Crossbow Slicecycle ،Sir-Ice-A-Lot Ugly Winter Sweater و X-Fists اشاره کرد.
  • و همچنین بسته الحاقی جدید Capcom Heroes که شما می توانید به شکل قهرمانان محبوب بازی Street Fihter ظاهر شده و حتی به سبک مبارزات همان بازی و با هنرهای رزمی زامبی های بد ریخت را از پای درآورید.

در ضمن، دارندگان نسخه PC و Xbox One می توانند بسته الحاقی Capcom Heroes را به رایگان در اختیار داشته باشند.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی Dead Rising 4 برای پلی‌استیشن ۴ را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات