دموی بازی Knack 2 منتشر شد

دموی بازی Knack 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

سونی در اخبار جدیدی اعلام کرده است که علاقه مندان می توانند دموی بازی Knack 2 را به صورت رایگان دانلود کرده و تجربه کنند. با گیمر همراه باشید.

 

Knack 2 یکی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ است که قرار است در تاریخ ۱۴ شهریور ماه (پنج سپتامبر) در آمریکا و ۱۵ شهریور ماه (۶ سپتامبر) در آمریکا عرضه شود.

سازندگان اعلام کرده اند که علاقه مندان می توانند برای تجربه گوشه ای از دنیای این بازی دموی آن را تجربه کنند. این دمو حجمی بالغ بر ۲.۶ گیگابایت دارد. محتویات نسخه‌ی دمو که برای بازیکنان در نظر گرفته شده، بارها در رویدادها و نمایش‌های مختلف به نمایش درآمده است ولی قطعا تجربه‌ی آن خالی از لطف نیست.

برای دانلود دمو بازی Knack 2 باید حساب کاربری اروپا داشته باشید زیرا این دمو فعلا برای کاربران اروپا عرضه شده و فعلا تاریخ عرضه‌ای برای کاربران آمریکایی پلی‌ استیشن ۴ در دسترس نیست.

البته با وجود قابلیت پرایمری کردن حساب کاربری‌های مختلف روی کنسول خود، نیازی نیست برای نسخه آمریکا این دمو صبر کنید، با ساخت یک حساب کاربری اروپا و پرایمری کردن آن روی کنسول خود، به راحتی می‌توانید دمو Knack II را دانلود کرده و روی حساب کاربری اصلی خود بازی کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات